gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Asiana Airlines Seoul Cebu

już od 2262 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Cebu

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Cebu
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Colombo
12 lis (pon)
Singapore Airlines
Cebu
17 lis (sob)
Singapore Airlines
Colombo
13 lis (wto)
Singapore Airlines
Cebu
17 lis (sob)
Singapore Airlines
Colombo
13 lis (wto)
Singapore Airlines
Cebu
19 lis (pon)
Singapore Airlines
Colombo
13 lis (wto)
Singapore Airlines
Cebu
20 lis (wto)
Singapore Airlines
Colombo
14 lis (śro)
Singapore Airlines
Cebu
20 lis (wto)
Singapore Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Asiana Airlines Seoul Cebu

Przewodnik po lotach Asiana Airlines Seoul Cebu

A co z ludźmi kalekimi w samolocie?

Trzeba pamiętać, iż ludzie kalecy nie mogą cały dzień przesiadywać w domu. Sporo przewoźników oferuje odpowiednio przystosowane maszyny, na pokładzie których znajdują się przestrzenie przygotowane dla osób kalekich, jak również odpowiednio przygotowane toalety. Nawet tanie loty Seoul - Cebu linią Asiana Airlines posiadają we własnej ofercie zaproszenie dla tych ludzi, to znaczy, że swobodnie mogą podziwiać świat.

Co trzeba wiedzieć na trasie Seoul - Cebu linią Asiana Airlines

Jeżeli człowiek niepełnosprawny chce korzystać z oferty jaką posiadają tanie loty Seoul - Cebu linią Asiana Airlines, to powinien pamiętać, żeby wypisać właściwy dokument. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że dana osoba chce lecieć oraz będzie ona posiadała zajęte miejsce. Czasem ilość odpowiednich miejsc na pokładzie może być ograniczona, zatem warto powiadomić o własnej obecności na trasie Seoul - Cebu linią Asiana Airlines

.

Ile polecimy?

Ludzie niewidomi i niesłyszący, mają prawo wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście trzeba myśleć o smyczy, kagańcu i niezbędnych zaświadczeniach, ale jest to realne. Jeżeli także znajdzie się właściwy przelot to dana wyprawa okaże się miło zapamiętana. Nie będziemy mieli problemów z zabraniem tego psa również wtedy, gdy zarezerwujemy tanie loty Seoul - Cebu linią Asiana Airlines

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy najtańszy lot, mamy pewność że pokład będzie przygotowany do ludzi kalekich, lecz zastanawiamy się, czy pomieścimy się w nim z naszym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy jedynie do wejścia, potem załoga lotu Seoul - Cebu linią Asiana Airlines pomoże nam się przenieść na węższy wózek, którym wjedziemy do środka, a nasz będzie schowany do luku bagażowego. Po skończonym przelocie, znowu będą musieli nam asystować, abyśmy przesiedli się na swój wózek.

Trzeba sprawdzić których formalności trzeba dopilnować, abyśmy posiadali gwarancję, że dostaniemy się na lot Seoul - Cebu linią Asiana Airlines. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przygotować do zajmowania się naszą osobą i zagwarantowania tego co niezbędne. Nie mniej im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie tym zająć.