X
Ładowanie...

Tanie loty Sevilla Barcelona

już od 36 zł
26 mar 02 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Barcelona

Bilety lotnicze Hiszpania Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Palma De Mallorca
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
30 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
19 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
19 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
21 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
21 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sevilla Barcelona

Przewodnik po lotach Sevilla Barcelona

Rent a car w czasie podróży Sevilla - Barcelona- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla podróżnych

Lecisz z rodziną w podróż Sevilla - Barcelona, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości miejsc w trakcie całego pobytu? Jeśli posiadasz dodatkowe środki finansowe, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Sevilla - Barcelona. Możesz tego dokonać na miejscu lub wcześniej online za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór auta

Przed podróżą Sevilla - Barcelona wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszystkie widoczne usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Najczęściej pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu auta. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.