X
Ładowanie...

Tanie loty Sevilla Girona-Barcelona Arpt

już od 108 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
24 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
25 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
26 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sevilla Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Sevilla Girona-Barcelona Arpt

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu podręcznym- poradnik dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Sevilla - Girona samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Sevilla - Girona poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów objętych zakazem, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są absolutnie zabronione. Głównie należą do nich środki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a także naboje. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest także zabieranie na pokład materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, dynamit, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Sevilla -Girona i zamierzasz przewieźć coś nietypowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków przewozu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą preparaty przeznaczenia medycznego lub inne przedmioty medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi podczas podróży. Należą do nich między innymi leki na receptę, środki ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do gardła, płyn do soczewek, jak również inhalator.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Sevilla - Girona: