X
Ładowanie...

Tanie loty Sevilla Murcia

już od 52 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
11 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
21 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sevilla Murcia

Przewodnik po lotach Sevilla Murcia

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Sevilla - Murcia

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie podróży Sevilla - Murcia w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag jest uzależniona od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Syndrom jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: bezsenność, zmęczenie, złe samopoczucie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić symptomy jet lag na kilkanaście dni przed planowanym lotem Sevilla - Murcia zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Sevilla - Murcia - wskazówki, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachód od Twojego Sevilla przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Spożywaj znaczne ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Sevilla - Murcia - porady jak złagodzić objawy dla osób podróżujących na wschód

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Sevilla postaraj się zasnąć. W razie bezsenności poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków wspomagających zasypianie oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz do samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli bierzesz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Sevilla - Murcia powinieneś zasięgnąć porady specjalisty.