X
Ładowanie...

Tanie loty Shannon Chania

już od 293 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
03 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
27 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
22 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Shannon Chania

Przewodnik po lotach Shannon Chania

Co wlicza się w opłatę za przelot Shannon - Chania?

Kiedy znajdziemy bilet na przelot Shannon - Chania w naprawdę niskiej cenie to przeważnie nie zastanawiamy się, co weszło w jego wartość. Trochę odmiennie to wygląda, gdy te opłaty będą już większe. Ale, bez względu na koszt danego lotu Shannon - Chania, musimy mieć świadomość za co będziemy płacić. Równocześnie wiedząc, że ceny poszczególnych elementów, mogą się różnić pomiędzy sobą, w zależności od konkretnych linii lotniczych.

Rezerwując przelot Shannon - Chania za co głównie będziemy płacić

Jeśli już zdecydowaliśmy, że pragniemy korzystać z oferty, jaką mają tanie loty Shannon - Chania, to jest moment aby się dowiedzieć, za co dokładnie będziemy płacić. Wówczas sami będziemy mieli przeświadczenie, że faktycznie jest tutaj sporo różnorakich opłat, które być muszą oraz nie będziemy się dziwić cenom, które przychodzi nam zapłacić za lot Shannon - Chania. Głównie do biletu, zalicza się płatność dla przewoźnika, za wykonywaną usługę. Jest ona różna, ponieważ linie lotnicze same ją określają. Dodatkowo również, decydując się na przelot Shannon - Chania musimy uiścić koszty lotniskowe. Są one opłatą za szansę korzystania z budynków danego lotniska. Nie każdy wie, że niektóre państwa ustanawiają podatek, za możliwość skorzystania z ich przestrzeni powietrznej. Takie opłaty też muszą być uiszczane przez tanie loty Shannon - Chania i to będą podatki rządowe. Jeżeli nasz bilet jest wystawiony przez agenta oraz on będzie miał się zajmować naszą rezerwacją na przelot Shannon - Chania, to również opłata agencyjna będzie wchodziła w skład tego biletu.

Ale to nie wszystkie wpłaty za przelot Shannon - Chania

Jeśli zamówiliśmy tanie loty Shannon - Chania, to powinniśmy sobie zdawać fakt z tego, że doliczone są płatności dodatkowe. Za płacenie przelewem albo kartą kredytową jest naliczana opłata transakcyjna. Płatność za bagaż rejestrowany, jeśli go ze sobą zabieramy, a także naliczona jest przeważnie opłata za odprawę na lotnisku. Dodatkowo, bez względu na to ile będzie trwał nasz lot oraz czy jest to najkrócej trwająca propozycja , będziemy musieli wpłacić za: zabranie sprzętu sportowego, posiłki w samolocie poza tym przyniesionym przez siebie, ubezpieczenie, wybranie konkretnego fotela. Jednak te opłaty będą nas dotyczyły przede wszystkim wtedy, gdy zgodzimy się na tanie loty Shannon - Chania. I nie wszystkie będą obowiązkowe, jeżeli nie będą nam przydatne, to nie będziemy płacić.

Trzeba sprawdzić, które opłaty będą wchodzić w cenę naszego biletu na przelot Shannon - Chania. Może się okazać, że wtedy łatwiej przyjdzie nam zaakceptować, że będzie to taka a nie mniejsza wartość.