X
Ładowanie...

Tanie loty Shannon Heraklion

już od 278 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Heraklion

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Heraklion
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Heraklion
01 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Heraklion
29 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (śro)
Ryanair
Heraklion
22 lip (nie)
Ryanair
Warszawa
07 paź (nie)
Aegean Air
Heraklion
11 paź (czw)
Aegean Air
Warszawa
07 paź (nie)
Aegean Air
Heraklion
15 paź (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Shannon Heraklion

Przewodnik po lotach Shannon Heraklion

Kobieta w ciąży w podróży Shannon -Heraklion- porady dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Shannon - Heraklion i zastanawiasz się czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajistotniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle stan błogosławiony nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Shannon -Heraklion - są jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzetwierdzą, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest rekomendowane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu trzeba przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu zapisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na podróż jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Shannon -Heraklion był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.