X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Shannon Kraków

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Shannon Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Shannon Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Shannon Kraków

Przewodnik po lotach Ryanair Shannon Kraków

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że możemy latać praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować wakacje z najmłodszymi członkami rodziny? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno przelot Shannon - Kraków linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Jest to niezbędne nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem warto rozpocząć od odwiedzin u pediatry, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Należy też zweryfikować stan uzębienia u specjalisty czy wykonać testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Jakie dokumenty będą potrzebne

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto także wyrobić dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Polisa turystyczna

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich pociech. Odpowiednie ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, zagubionych walizek, leczenia stomatologicznego oraz transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić online, co bardzo ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Shannon - Kraków linią Ryanair

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny trik i dać dziecku niewielkie zabawki przed wejściem na pokład.

Skompletuj leki

Przed Wami lot Shannon - Kraków linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale czasem potrzebne są również bandaż, środek na komary, preparaty witaminowe czy elektrolity.