X
Ładowanie...

Tanie loty Sharm el Sheik Wiedeń

już od 241 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
26 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
14 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
14 cze (czw)
Ryanair
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sharm el Sheik Wiedeń

Przewodnik po lotach Sharm el Sheik Wiedeń

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale często po prostu lotnisko. Tłok, zaabsorbowanie, inna sytuacja – to jest na pewno trudne doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać przed wylotem i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Europy, potrzebny ci jest jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty Sharm el Sheik - Wiedeń, obsługują bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebne jest tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza , który znajduje się na taśmie wszystkie monety i papiery, które masz w spodniach, połóż tam również neseser, odzienie wierzchnie lub szal.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Sharm el Sheik - Wiedeń

Tanie loty z reguły dają ci wziąć jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on na tyle pakowny, że bez problemu się do niego zmieścisz. Jednak trzeba wszystko przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja ciasno zwiniętych bluzek nie została zburzona.

Na wierzchu zapakuj wszystkie dokumenty – niebawem trzeba będzie je okazać w czasie kontroli. Zrób tak, by aby na wierzchu była również kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem torby warto położyć także napoje. Jeśli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby rujnować przemyślanie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, przed wylotem dowiedz się, co można wnosić na pokład w tanich lotach Sharm el Sheik - Wiedeń.