X
Ładowanie...

Tanie loty Sheremetyevo Tashkent

już od 1935 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tashkent

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tashkent
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mińsk
29 wrz (nie)
Aeroflot
Tashkent
15 paź (wto)
Aeroflot
Praga
10 paź (czw)
Aeroflot
Tashkent
18 paź (pią)
Aeroflot
Praga
10 paź (czw)
Aeroflot
Tashkent
21 paź (pon)
Aeroflot
Praga
10 paź (czw)
Aeroflot
Tashkent
22 paź (wto)
Aeroflot
Warszawa
04 lis (pon)
Turkish Airlines
Tashkent
12 lis (wto)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sheremetyevo Tashkent

Przewodnik po lotach Sheremetyevo Tashkent

Lot Moscow (Sheremetyevo) - Tashkent z bicyklem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Moscow (Sheremetyevo) - Tashkent i marzysz o zabraniu ze sobą roweru? Poniżej prezentujemy niewielki wykaz, o czym pamiętać aby rower dotarł do celu razem z Tobą.

Jak przewieźć bicykl?

Opcji na przewóz bicykla jest kilka. Na rynku są do kupienia specjalne bardzo solidne kufry na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają wagę bagażu. Kolejnym wariantem jest specjalna sakwa na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto wziąć pod uwagę, kiedy organizator lotu określa o gabarycie bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją transportu jest karton. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub ograniczeń oragnizatora lotu. Minusem tekturowego pudła jest niska wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie roweru na okres podróży Moscow (Sheremetyevo) - Tashkent

Warto poprosić obsługę lotniska o wlepkę z napisem UWAGA SZKŁO. Jeśli podróż z Moscow (Sheremetyevo) do Tashkent jest z przesiadkami zaleca się okleić karton nazwą destynacji, ponieważ załoga nie jest odpowiedzialna za zagubienie bicykla na trasie podróży. Na czas rejsu zdejmujemy oraz wypuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze procedur bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz rower do małych pudełek obligatoryjnie połącz je między sobą.

Koszt przewozu bicykla

Cena przewozu roweru jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, destynacji oraz limitów bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli podróż do danego Moscow (Sheremetyevo) - Tashkent ma się odbyć podczas kumulacji okresu turystycznego.

Nadanie oraz odbiór roweru

Rower głównie nadaje się w wyznaczonym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór roweru, także ma miejsce w specjalnym punkcie.