X
Ładowanie...

Tanie loty Siauliai Helsinki

już od 584 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Litwa Helsinki

Bilety lotnicze Litwa Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wilno
22 sty (wto)
Air Baltic
Helsinki
29 sty (wto)
Air Baltic
Wilno
23 sty (śro)
Air Baltic
Helsinki
28 sty (pon)
Air Baltic
Wilno
23 sty (śro)
Air Baltic
Helsinki
29 sty (wto)
Air Baltic
Wilno
23 sty (śro)
Air Baltic
Helsinki
30 sty (śro)
Air Baltic
Wilno
23 sty (śro)
Air Baltic
Helsinki
31 sty (czw)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Siauliai Helsinki

Przewodnik po lotach Siauliai Helsinki

Okiełznać lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Niepokój przed wejściem na pokład samolotu jest normalny w przypadku osób, które nie mają doświadczenia z lataniem. Ale atak paniki, który paraliżuje pomimo doświadczenia i mocny stres są już bardziej problematyczne. I potrafią przemienić zwykły, bez zakłóceń przelot w koszmar. Podpowiadamy, nasze sposoby, żeby szybko opanować sytuację i móc bez problemów korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Siauliai - Helsinki.

Awiofobia, czyli czego w zasadzie się boimy

Awiofobia dotyczy zarówno strachu przed katastrofą, jak i znalezienia się w samolocie. Jest to niewielka przestrzeń i nie każdy czuje się w niej szczególnie wygodnie.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – na świecie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i tylko 1 na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. Dlatego wartościowa wydaje się racjonalizacja obaw. Na zmniejszenie stresu jest poza tym o wiele więcej metod i naprawdę warto – przecież dzięki tanim lotom Siauliai - Helsinki możesz przedostać się do każdego zakątka świata.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze musisz zorganizować wszystko tak, abyś czuł się bardzo komfortowo. Niewyspanie, chłód i pragnienie powodują większy stres. Z tego względu przed wylotem wyśpij się, a na podróż ubierz się w naturalne materiały i na cebulkę. Poza tym koniecznie odstaw pobudzające rzeczy. Jeżeli uważasz, że napoje procentowe lub mocna kawa pomogą ci się zrelaksować, to jesteś w błędzie – tylko spotęgują stres. Zamiast nich wybierz wodę i napoje.

Co więcej, spróbuj skupić się na czymś innym. Rozmowa z miłą osobą, ulubiona muzyka w słuchawkach, ciekawy flm lub skupienie na dobrym kryminalne z pewnością okaże się pomocne. W chwilach napadów paniki wykonaj kilka łatwych ćwiczeń relaksujących, dla przykładu pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Strach można zmniejszyć, a już po kilku przelotach przyzwyczaisz się i z przyjemnością zaczniesz organizować koleje podróże i szperać w ofertach tanich lotów Siauliai - Helsinki.