X
Ładowanie...

Tanie loty Siauliai Jyvaskyla

już od 952 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Jyvaskyla

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Jyvaskyla
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
10 wrz (wto)
Finnair
Jyvaskyla
14 wrz (sob)
Finnair
Gdańsk
07 wrz (sob)
Finnair
Jyvaskyla
15 wrz (nie)
Finnair
Gdańsk
07 wrz (sob)
Finnair
Jyvaskyla
13 wrz (pią)
Finnair
Gdańsk
10 wrz (wto)
Finnair
Jyvaskyla
13 wrz (pią)
Finnair
Gdańsk
08 wrz (nie)
LOT
Jyvaskyla
15 wrz (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Siauliai Jyvaskyla

Przewodnik po lotach Siauliai Jyvaskyla

Podróże samolotem Siauliai - Jyvaskyla kobiet ciężarnych – fakty i mity

Młode mamy spodziewające się dziecka zazwyczaj nie zamierzają odpuszczać urlopu czy odwiedzenia rodziny. Czasami po prostu koniecznie muszą dolecieć na drugą stronę świata, zatem wybierają podniebną podróż mimo brzuszka. Pomimo tego, że wiele osób zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, ginekolodzy zmniejszą obawy. Latanie w ciąży nie jest niebezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy mówią, że prawidłowo przebiegająca ciąża nie jest wymówką do zrezygnowania z przelotu. Jednakże przed każdą podróżą należy zasięgnąć porady i poznać opinię położnika prowadzącego ciążę. To dlatego, że samolot to inne środowisko. Zatem trzeba przekonać się, że ciąży nic nie zagraża.

Inną kwestią może być strach przed koniecznym promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w czasie stania przy bramce odpraw. Warto jednakże wiedzieć, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Siauliai - Jyvaskyla stosują bramki na fale elektromagnetyczne. Dlatego są znacznie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniami Roentgea i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość jednakże nie wyrazić zgody na prześwietlenie i zostać skontrolowaną w inny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Przewoźnicy zazwyczaj regulują w statucie sposób latania kobiet ciężarnych. Tanie loty Siauliai - Jyvaskyla i standardowe linie lotnicze pozwalają na rejsy kobietom w ciąży tylko do konkretnego momentu. Z reguły jest to 34 tc, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. By po upływie 4 miesiąca ciąży móc wsiąść do samolotu możesz potrzebować też zaświadczenia od specjalistę. Znajdą się tam informacje o stanie ciąży, które mogą okazać się przydatne dla załogi samolotu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z dużej oferty tanich lotów Siauliai - Jyvaskyla.