X
Ładowanie...

Tanie loty Sibiu Budapeszt

już od 198 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
27 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
26 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
08 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
11 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
10 lip (wto)
Ryanair
Budapeszt
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sibiu Budapeszt

Przewodnik po lotach Sibiu Budapeszt

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Sibiu -Budapeszt i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Przed wyjazdem zweryfikuj, do czego zobowiązani są pasażerowie. Kiedy możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Przeczytaj nasz artykuł!

Sprawdź obowiązujące przepisy

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wyjazdem należy zweryfikować unijne regulacje, które definiują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto sprawdzić również przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Sibiu -Budapeszt, czy inny kierunek, zwróć uwagę na to, że obsługa może nie wpuścić na pokład osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z osobami, które mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również regulacje związane z zawartością walizek. Zabronione jest przewożenie narzędzi, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych - np. brzytwy, noże, substancje pirotechniczne.

Czym jest overbooking - prawa pasażera

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Według regulaminów linii lotniczych jest to możliwe gdy nastąpi tzw. overbooking. Przewoźnik powinien jednak podchodzić do podróżnych z odpowiednim szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Sibiu -Budapeszt wykup odpowiednią polisę turystyczną.