X
Ładowanie...

Tanie loty Sindal Brno

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sindal Brno

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sindal Brno

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Sindal Brno

Przewodnik po lotach Sindal Brno

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba planująca urlop zdaje sobie sprawę z tego, że spakowanie walizki na urlop może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież dokonać selekcji odzieży, umiejętnie je zwinąć, a także uzupełnić podręczną apteczkę. Kluczową kwestią jest też wybór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w czasie wyjazdu? Prezentujemy praktyczne porady dla turystów.

Walizka - czy to dobry wybór

Właśnie przygotowujesz się do wyjazdu i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Swoje mocne i słabe strony mają zarówno walizki, jak i torby podróżne. Walizka na kółkach jest wyjątkowo praktyczna i pozwala na bezproblemowe przewożenie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba więc nosić ciężkich tobołków. Walizka wykonana z twardego plastiku dobrze chroni zawartość bagażu przez uszkodzeniami, ale waży około 2 kg, co może rodzić problemy przy odprawie.

Wady i zalety torby

Z kolei torba jest wykonana z miękkiego tworzywa, co pozwala na zapakowanie więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast słabszą ochronę zawartości - torba nie jest tak stabilna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Sindal -Brno? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku ważnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. W bagażu podręcznym nie można przewozić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. broni, brzytw, brzytw, czy śrubokrętów. Przed wyjazdem należy przejrzeć zawartość bagażu, a podróż na pewno odbędzie się bez problemów.