X
Ładowanie...

Tanie loty Skopje Ateny

już od 163 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
03 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Skopje Ateny

Przewodnik po lotach Skopje Ateny

Co ma prawo znajdować się w bagażu podczas podróży Skopje - Ateny

Jeśli mamy lecieć pierwszy raz, ponieważ w końcu do podróży skłoniły nas tanie loty Skopje - Ateny, to niewątpliwie zastanawiamy się, co możemy ze sobą zabrać, a czego brać nam nie wolno. Z tego powodu trzeba zajrzeć do odpowiednich poradników, które na własnej stronie mają różni przewoźnicy. Wówczas będziemy mogli na ten temat zdobyć rzeczywiście sporą wiedzę.

Co można posiadać na pokładzie w czasie lotu Skopje - Ateny

Przede wszystkim okazujemy się być ciekawi, co możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu podczas lotu Skopje - Ateny? Warto mieć świadomość, że możemy zabrać trochę jedzenia, jeśli jest ono zapakowane przez producenta. W dodatku możemy zabrać niewielką ilość płynów, jednak nie przekraczającą 1 litr, a dodatkowo powinny znajdować się w butelkach do 100 mililitrów. Takie płyny powinny zostać spakowane wspólnie, w przezroczystym woreczku, bo wtedy łatwiej będziemy mogli przejść przez odprawę. I nie ma tu znaczenia, czy wybierzemy regularnych przewoźników czy tanie loty Skopje - Ateny, tego rodzaju wytyczne będą nas obowiązywać przy każdym locie.

Podczas podróży Skopje - Ateny leki mamy prawo mieć

Nawet jeżeli postanowimy wykupić bilet na najtańszy lot za , to mimo wszystko musimy mieć świadomość, że leki do samolotu możemy zabrać. Zarówno te, które będą dostępne bez recepty jak dla przykładu syrop na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych na receptę powinniśmy jednak posiadać zaświadczenie od doktora. Oczywiście możemy posiadać ich przy sobie tyle, ile rzeczywiście będziemy potrzebować w czasie wyjazdu, a więc jeżeli będzie to krótka podróż , to nie należy brać więcej, niż będziemy w stanie wykorzystać.

Co do bagażu rejestrowanego?

Jeżeli pragniemy na przelot Skopje - Ateny zabrać większą ilość płynów, lub chcemy zabrać coś ostrego, to należy to spakować do bagażu rejestrowanego. Wówczas będzie to leciało w luku bagażowym i będziemy mogli to przetransportować, nawet jeżeli wybierzemy tanie loty Skopje - Ateny. Powinniśmy mimo wszystko wiedzieć, że bez względu na to, do jakiego bagażu je włożymy. Nie będziemy mogli wziąć ze sobą rzeczy łatwopalnych i wybuchowych, a to znaczy, że w domu muszą zostać wszelkiego rodzaju butle z gazem i latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakie ograniczenia w odniesieniu do bagażu posiadają tanie loty Skopje - Ateny i pozostałe linie lotnicze. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniejszą ilość rzeczy będziemy zmuszeni wyjąć z walizki podczas odprawy i pozostawić na lotnisku.