X
Ładowanie...

Tanie loty Skopje Podgorica

już od 334 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Podgorica

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Podgorica
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
25 cze (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Podgorica
02 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wrocław
31 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Podgorica
07 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 cze (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Podgorica
02 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
29 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Podgorica
02 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
27 wrz (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
13 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Skopje Podgorica

Przewodnik po lotach Skopje Podgorica

W jaki sposób odbędzie się wejście na lot Skopje - Podgorica

Aby mieć możliwość polecieć w upragnioną podróż Skopje - Podgorica powinniśmy na początek wykonać odpowiednie procedury. To po to, żebyśmy mieli szansę spokojnie polecieć oraz aby wszystko odbywało się zgodnie z założeniami. Trzeba prędzej zobaczyć, jak wygląda to wchodzenie do samolotu na lot Skopje - Podgorica, żebyśmy później się bez potrzeby nie denerwowali.

Na początek odprawa, następnie poczekalnia odlotów

Na początek musimy się przygotować do odprawy i kontroli bezpieczeństwa. Gdy te już zrobimy, będziemy poproszeni o przejście do poczekalni odlotów. Tam będziemy mogli sprawdzić, przez jaką bramkę powinniśmy wejść, żeby dotrzeć do samolotu oraz wykorzystać bilet na tanie loty Skopje - Podgorica. Czasami takie przejście będzie się odbywało przez przejście specjalnym rękawem. Innym razem na pokład będziemy przewiezieni niewielkim autobusem. Na tych samych ekranach co numer bramki, jest wyświetlona też godzina, o której będziemy mogli przez taką bramkę przejść. Możemy być przekonani, że nawet tanie loty Skopje - Podgorica będą miały to wszystko świetnie przygotowane.

Kto ma pierwszeństwo przy wchodzeniu na pokład Skopje - Podgorica?

Różni przewoźnicy dołożą sił, żeby ułatwić wchodzenie pasażerom, którzy wyrazili zgodę skorzystać z ich usługi. Przez to na tanie loty Skopje - Podgoricanajpierw wprowadzane będą osoby z dzieciakami, niepełnosprawni i kobiety w ciąży. Jeżeli wykupiliśmy taką możliwość, to też mamy szansę liczyć na to, że wejdziemy na pokład Skopje - Podgorica w pierwszej turze. Także na pierwszeństwo mogą liczyć te osoby, które mają zakupione karty lojalnościowe. Trzeba się zorientować czy mamy szansę liczyć na to pierwszeństwo. Jeżeli nie, to powinniśmy się zastanowić, czy nie zapłacić odrobinę do najtańszego biletu, aby to pierwszeństwo mieć.

Jeśli wcześniej zorientujemy się, jak będzie wyglądało wejście do samolotu Skopje - Podgorica, to ma szansę się okazać, że całą procedurę przejdziemy spokojniej i nie będziemy się denerwować. Dlatego warto sprawdzić jak to wygląda, czego można się tutaj spodziewać, a również na które korzyści będziemy mogli tu liczyć.