X
Ładowanie...

Tanie loty Skopje Saloniki

już od 86 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Saloniki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Saloniki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
12 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Skopje Saloniki

Przewodnik po lotach Skopje Saloniki

Czy dzieciaczki mogą lecieć Skopje - Saloniki bez opieki?

Dzieci przez wszystkich przewoźników potraktowane będą ze szczególną uwagą oraz obsługiwane okazują się być niejednokrotnie jako klienci specjalnej uwagi. Z tego powodu właśnie, podróżując z dzieciaczkiem w większości przypadków, mamy prawo oczekiwać na przepuszczenie podczas wsiadania do samolotu, czy na pozyskanie idealnego miejsca. Lecz w jaki sposób wygląda taka podróż dziecka. Czy realne są tanie loty Skopje - Saloniki, w których dziecko będzie leciało samo?

Zapoznajmy się z zasadami przewoźnika

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że każda linia lotnicza posiada swoje wytyczne, jeśli chodzi o tanie loty Skopje - Saloniki i dzieci. Dlatego warto się porozumieć z tym odpowiednim, żeby otrzymać wyjaśnienia na intrygujące nas pytania. Zazwyczaj dziecko do lat 5 nie może latać Skopje - Saloniki bez opiekuna. Niejednokrotnie za kogoś starszego, kto może być opiekunem podczas lotu, będzie się uważać osoby, które skończyły 15 lat. Ale żeby się upewnić, że ta linia wieku starczy na lot Skopje - Saloniki, na który zakupiliśmy bilet tylko za rzeczywiście wystarczy. Powinniśmy porozumieć się z konkretną linią.

Możliwość skorzystania z osoby opiekującej się na lot Skopje - Saloniki

Potomstwo do 15 lat, za każdym razem powinno mieć przy sobie kogoś doroślejszego, przez to na tanie loty Skopje - Saloniki powinniśmy się decydować razem z nim. Jeśli nie będzie takiej opcji, warto się dowiedzieć, czy na danych liniach, realne jest zorganizowanie opiekuna w czasie lotu. Niektórzy mają takie dodatkowe osoby, które podczas przelotu Skopje - Saloniki lecą z dzieckiem oraz się nim będą zajmować. Oczywiście jeżeli zdecydujemy się korzystać z takiej propozycji, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli więcej płacić. Nie mniej, będzie to jakaś propozycja, jeśli sami nie mamy możliwości polecieć. Jeżeli jest szansa opłacenia takiego opiekuna, to nie będzie tutaj miało znaczenia, czy dziecko będzie leciało przez wiele godzin, czy nasz przelot będzie trwać tylko chwilę . Taki opiekun będzie mu przydzielony, a my możemy być spokojni.

Warto zobaczyć jakie są zasady podróżowania samolotem dzieci. W którym momencie powinny mieć zapewnionego opiekuna, kiedy tanie loty Skopje - Saloniki pozwalają im już na samotny przelot. Jedynie po zapoznaniu się z takimi wiadomościami, będziemy mieli gwarancję, że wszystko dobrze przygotujemy.