gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Sochi Neapol

już od 178 zł
29 sie 05 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Neapol

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Neapol
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
30 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
03 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Neapol
29 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mediolan
06 wrz (czw)
Meridiana S.p.a
Lot bezpośredni
Neapol
11 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
06 wrz (czw)
Meridiana S.p.a
Lot bezpośredni
Neapol
12 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sochi Neapol

Przewodnik po lotach Sochi Neapol

Bagaż niemowlaka-wskazówki dla lecących na trasie Adler Sochi - Neapol

To czy pociecha może posiadać swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym lecisz do Adler Sochi - Neapol. Zazwyczaj zależy to od wieku dziecka oraz przewoźników, z których korzystasz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku poniżej dwóch lat większość przewoźników zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy dziecko ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż główny a warunki jego przewozu są tożsame, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Adler Sochi - Neapol. Nieliczni przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów na pokład masz prawo wziąć wózek spacerówkę, który nie jest dodany do bagażu podręcznego. Wózka nie nadawaj podczas odprawy bagaży  tylko oddaj obsłudze tuż przed wejściem do samolotu Adler Sochi - Neapol. Spacerówka ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Adler Sochi, jak i po lotnisku docelowym w Neapol. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz dziecka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może odliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego opiekuna. Inne akcesoria niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do transportu malucha trzeba odprawić jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej określonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem rodzica obowiązują limity w przewozie żywności oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które możesz wziąć na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy.