gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Sochi Odessa

już od 357 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Odessa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Odessa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kijów
25 sty (pią)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Odessa
27 sty (nie)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Kijów
04 sty (pią)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Odessa
17 sty (czw)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Warszawa
31 gru (pon)
Ukraine Intl Airlines
Odessa
11 sty (pią)
Ukraine Intl Airlines
Warszawa
31 gru (pon)
Ukraine Intl Airlines
Odessa
14 sty (pon)
Ukraine Intl Airlines
Warszawa
31 gru (pon)
Ukraine Intl Airlines
Odessa
16 sty (śro)
Ukraine Intl Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sochi Odessa

Przewodnik po lotach Sochi Odessa

Czy tanie linie pozwalają nam przemienić dane przed lotem Adler Sochi - Odessa

Mamy zarezerwowany bilet w najkorzystniejszej kwocie, zorganizowana jest już cała podróż. Nagle mimo wszystko okazuje się, że nie możemy polecieć więc pragniemy, aby miast nas leciał ktoś inny. Może też stać się tak, że będziemy musieli zmienić termin lotu. Czy jednak możemy dokonać takich zmian? Czy okażą się być one darmowe?

Co możemy zmienić na bilecie na lot Adler Sochi - Odessa?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, jakie informacje mamy szansę zmienić na bilecie, to powinniśmy wiedzieć, że przede wszystkim nazwisko pasażera. Tu musimy wiedzieć, że odciągnięta będzie opłata za każdy odcinek, którym powinien polecieć pasażer. Dlatego trzeba się orientować, czy nie okaże się być lepiej jeśli zakupimy nowy bilet na tanie loty Adler Sochi - Odessa aniżeli przemienianie samego nazwiska. W dodatku możemy też zmienić datę danej podróży. Jeśli w kolejnym dniu lot Adler Sochi - Odessa będzie droższy, to niedobór musimy dopłacić. Jednak jeżeli okaże się, że tanie loty Adler Sochi - Odessa w tym terminie będą tańsze aniżeli my wykupiliśmy, to nadmiaru nie otrzymamy. W razie konieczności, mamy szansę również przemienić tu trasę przelotu. Może to okazać się przydatne, jeśli wyjdzie, że jakaś inna jest krótsza, a prędzej danej oferty nie odkryliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Warto także mieć świadomość, czego nie uda nam się przemienić. Nie będziemy mogli zmienić propozycji na tanie loty Adler Sochi - Odessa z jednego przewoźnika na drugiego. Nie będziemy także mogli zmienić kolejności lotu, a więc nie zmienimy jego kolejności. Za to, przemiana danych płatnika za bilet ma prawo okazać się być przeprowadzona i to za darmo. Musimy mieć świadomość, na wykonanie jakich zmian pozwolą nam tanie loty Adler Sochi - Odessa tak żebyśmy mieli pewność, co mamy szansę robić, a czego nie. W dodatku trzeba pamiętać, że te przemiany w większości będą płatne, a więc może się okazać, że kupienie kolejnego biletu na przelot Adler Sochi - Odessa będzie bardziej opłacalne.

Jeżeli zamówimy lot samolotem z dużym uprzedzeniem, to musimy się liczyć, że może dojść do jakichś nieprzewidzianych sytuacji. Dlatego też, już wcześniej trzeba się dowiedzieć jakie mamy okazje dokonania zmian. Każdy przewoźnik ma tu własne wytyczne i przez to trzeba przejrzeć ich zasady.