X
Ładowanie...

Tanie loty Sofia Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sofia Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sofia Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sofia Ateny

Przewodnik po lotach Sofia Ateny

Co ma prawo znaleźć się w bagażu podczas podróży Sofia - Ateny

Jeśli mamy lecieć po raz pierwszy, ponieważ w końcu do podróży skłoniły nas tanie loty Sofia - Ateny, to z pewnością zastanawiamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nam nie wolno. Dlatego trzeba zajrzeć do odpowiednich poradników, które na własnej witrynie posiadają przeróżne linie lotnicze. Wtedy mamy możliwość na ten temat zdobyć rzeczywiście sporą wiedzę.

Co można mieć w samolocie podczas przelotu Sofia - Ateny

Przede wszystkim jesteśmy zainteresowani, co możemy wziąć ze sobą na pokład samolotu w czasie lotu Sofia - Ateny? Warto mieć wiedzę, że możemy wziąć trochę pożywienia, jeśli będzie ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo możemy wziąć trochę płynów, ale nie przekraczającą 1 litr, a dodatkowo muszą być w opakowaniach do 100 mililitrów. Takie płyny muszą być spakowane razem, w przezroczystym woreczku, bo wtedy szybciej będziemy mogli przejść przez odprawę. I nie będzie miało tutaj znaczenia, czy wybieramy regularne linie czy tanie loty Sofia - Ateny, tego rodzaju obostrzenia będą nas obowiązywać przy każdym locie.

W czasie lotu Sofia - Ateny medykamenty możemy posiadać

Nawet jeśli postanowimy zakupić bilet na naprawdę tani przelot za , to i tak powinniśmy mieć świadomość, że leki do samolotu mamy prawo wnieść. Zarówno te, które będą dostępne bez recepty jak dla przykładu lek na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych drugich warto mimo wszystko mieć zaświadczenie od lekarza. Rzecz jasna możemy posiadać ich ze sobą tyle, ile rzeczywiście będziemy potrzebować w czasie podróży, a więc jeśli czeka nas krótka podróż , to nie należy brać więcej, niż będziemy w stanie zużyć.

Co do luku bagażowego?

Jeżeli chcemy na przelot Sofia - Ateny zabrać większą ilość płynów, lub chcemy wziąć coś ostrego, to należy to zapakować do bagażu rejestrowanego. Wtedy będzie to lecieć w luku bagażowym i uda nam się to przetransportować, nawet jeżeli zarezerwujemy tanie loty Sofia - Ateny. Powinniśmy jednak mieć świadomość, że bez względu na to, do jakiego bagażu je włożymy. Nie będziemy mogli wziąć ze sobą rzeczy łatwopalnych oraz wybuchowych, a to oznacza, że na miejscu muszą zostać różnego rodzaju butle z gazem oraz latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakie ograniczenia odnośnie walizek posiadają tanie loty Sofia - Ateny i pozostali przewoźnicy. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniej przedmiotów będziemy musieli wyciągnąć z walizki w czasie odprawy i pozostawić na lotnisku.