X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Sofia Berlin

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Berlin

Sofia Berlin

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Berlin Sofia Berlin

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Berlin Sofia Berlin

Przewodnik po lotach Air Berlin Sofia Berlin

Dojazd na lotnisko

Tanie loty Sofia - Berlin linią Air Berlin kuszą coraz więcej turystów, który chcą poznawać nowe rejony. Kupiłeś tani bilet i zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć do portu lotniczego? Osoby podróżujące mają do wyboru dojazd we własnym zakresie oraz skorzystanie z oferty transferów na lotnisko, które oferuje wielu przewoźników. Jakie są plusy tych opcji? Sprawdziliśmy to!

Gdzie zaparkować auto

Dojazd na lotnisko własnym samochodem to rozwiązanie dla osób ceniących niezależność, które chcą komfortowo dotrzeć na miejsce. Planujesz podróż Sofia - Berlin linią Air Berlin, ale zastanawiasz się co zrobić z pojazdem? W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty parkingów położonych w pobliżu płyty lotniska. Parkingi są monitorowane i gwarantują maksymalny komfort. Opłata za postój jest najczęściej uiszczana już po powrocie z wyjazdu, co jest znakomitym rozwiązaniem np. w przypadku anulowania lotu. Warto też zaznaczyć, że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień, dlatego z ofert parkingów opłaca się korzystać zwłaszcza przy długoterminowych wyjazdach. Podmioty udostępniające miejsce postojowe w większości przypadków oferują komfortowy i bezpłatnytransport bezpośrednio do portu lotniczego - posiadają flotę busów.

Nowoczesny bus - dlaczego warto

Planujesz lot Sofia - Berlin linią Air Berlin, ale nie chcesz korzystać z własnego auta? W takim przypadku warto wybrać ofertę lokalnych firm przewozowych, które oferują dojazd bezpośrednio do portu lotniczego. Nie musisz nosić toreb, wertować map z dojazdem i tracić pieniędzy na paliwo - wszystkim zajmie się doświadczony kierowca. Na rynku funkcjonuje wielu przewoźników, którzy oferują dojazd z różnych miast, a klimatyzowane autobusy zapewniają komfortową podróż na i z portu lotniczego.