X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Sofia Berlin

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty British Airways

Sofia Berlin

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze British Airways Sofia Berlin

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje British Airways Sofia Berlin

Przewodnik po lotach British Airways Sofia Berlin

Jak spakować bagaż podręczny podróżując na trasie Sofia - Berlin linią British Airways?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeśli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą do środka. Istotne jest to, że ten bagaż musi posiadać ustalone rozmiary oraz wagę, tak byśmy mieli gwarancję, że będziemy mogli go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej płacić za nadbagaż.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Sofia do Berlin należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę oraz wszystkie wartościowe rzeczy, nawet wtenczas, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Sofia - Berlin linią British Airways dają nam szansę wzięcia na pokład tylko pojedynczej torby, dlatego warto zdecydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo dokupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy musieli pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Sofia - Berlin linią British Airways

Jeśli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty czy odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Sofia - Berlin linią British Airways nie posiadają limitu co do wagi klientów, czyli nie będzie problemów, żebyśmy mieli je na sobie, a równocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową

Planując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każdy przewoźnik posiada własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba sprawdzić, kto lata na danej trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Sofia - Berlin linią British Airways, posiadają dość wysokie ceny za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie zobaczyć, które rzeczy mogą się pojawić w bagażu podręcznym oraz jakie ma mieć wymiary i wagę, bo wtedy zaoszczędzimy mnóstwo stresów podczas lotu.