X
Ładowanie...

Tanie loty Sofia Brno

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sofia Brno

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sofia Brno

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sofia Brno

Przewodnik po lotach Sofia Brno

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale często po prostu odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłok, gwar, inna sytuacja – jest to przecież stresujące przeżycie. Dowiedz się, czego można się obawiać przed rejsem i w jaki sposób się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest wcale przerażająca. Najważniejsze, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Jeśli przemieszczasz się do krajów europejskich, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, również tanie loty Sofia - Brno, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic drukować, potrzebne jest tylko potwierdzenie rezerwacji.

Podczas odprawy obsługa sprawdzi zabrany bagaż podręczny, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie monety i papiery, noszone w kieszeniach, włóż tam również neseser, kurtkę lub szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Sofia - Brno

Tanie loty z reguły dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on na tyle pakowny, że z pewnością się w nim spakujesz. Jednak warto wszystko przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja mocno skręconych bluzek nie została zburzona.

Na górze zapakuj potrzebne dokumenty – i tak będziesz musiał je okazać przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, żeby pod ręką była również kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty przelej do plastikowych buteleczek. Na wierzchu walizki należy umieścić także napoje. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie trzeba niszczyć sumiennie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem sprawdź, jakie przedmioty możesz wziąć do samolotu w tanich lotach Sofia - Brno.