X
Ładowanie...

Tanie loty Sofia Ostrawa

już od 1627 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ostrawa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ostrawa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 cze (pią)
Czech Airlines
Ostrawa
08 cze (pią)
Czech Airlines
Warszawa
30 maj (śro)
Czech Airlines
Ostrawa
08 cze (pią)
Czech Airlines
Warszawa
03 cze (nie)
Czech Airlines
Ostrawa
09 cze (sob)
Czech Airlines
Warszawa
31 maj (czw)
Czech Airlines
Ostrawa
06 cze (śro)
Czech Airlines
Warszawa
30 maj (śro)
Czech Airlines
Ostrawa
06 cze (śro)
Czech Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sofia Ostrawa

Przewodnik po lotach Sofia Ostrawa

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop jest świadoma tego, że spakowanie się na urlop nie jest prostym zadaniem - trzeba przecież dokonać selekcji odzieży, umiejętnie je zwinąć, a także przewidzieć różne zdarzenia, które mogą zaistnieć w czasie wyjazdu Sofia -Ostrawa. Kluczową kwestią jest również dobór walizki, do której zapakujemy nasz wakacyjny dobytek. Co okaże się bardziej funkcjonalne - torba czy walizka? Sprawdź cenne informacje dla turystów.

Stabilna walizka czy materiałowa torba

Właśnie przygotowujesz się do podróży i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka na kółkach jest bardzo praktyczna i pozwala na swobodne transportowanie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba zatem dźwigać ciężkich tobołków. Walizka zrobiona z twardego tworzywa dobrze chroni znajdujące się wewnątrz rzeczy przez urazami mechanicznymi, ale sama w sobie trochę waży, co może powodować konieczność zmniejszenia ilości bagażu przy odprawie.

Kiedy warto postawić torbę podróżną

Wykonana z miękkiego materiału torba pozwala na zapakowanie więcej rzeczy bez obawy o przekroczenie limitu wagowego. Do wad można zaliczyć gorsze zabezpieczenie przewożonych rzeczy - torba nie jest tak stabilna jak wykonana z tworzywa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą lot Sofia -Ostrawa? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku istotnych regułach dotyczących transportu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, scyzoryków, żyletek, czy pilniczków do paznokci. Warto więc sprawdzić torbę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.