X
Ładowanie...

Tanie loty Sofia Split

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sofia Split

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sofia Split

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sofia Split

Przewodnik po lotach Sofia Split

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Sprawdź, czy Twój przewoźnik akceptuje obecność zwierzęcia w kabinie pasażerskiej. Przedstawiamy najważniejsze informacje dla pasażerów. Jak należy przewozić pupila w czasie podróży samolotem Sofia -Split?

Przygotuj pojemnik dla futrzaka

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy drobiazgowo sprawdzić stosowne regulaminy. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Wybrałeś połączenie Sofia - Split, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy zamawiać osobnego biletu. Bardzo ważne jest natomiast zakupienie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie przetrwa podróż. Pojemnik musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Bezpieczna podróż ze zwierzakiem

Jeżeli chcesz przewieźć psa samolotem, nie zapomnij o czynnościach urzędowych. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - przede wszystkim paszport potwierdzający posiadanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Czworonóg musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to obligatoryjne na terenie całej UE. Planujesz podróż Sofia -Split? Ważna informacja - czasie lotu kontener ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pies musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do pojemnika - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie spokojniejszy.