X
Ładowanie...

Tanie loty Sofia Varna

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sofia Varna

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sofia Varna

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sofia Varna

Przewodnik po lotach Sofia Varna

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta zdaje sobie sprawę z tego, że przygotowanie się do wyjazdu może nastręczyć sporo trudności - trzeba w końcu dokonać selekcji odzieży, zmieścić je w bagażu, a także skompletować mini apteczkę. Bardzo istotną kwestią jest także wybór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Lepsza walizka czy torba podróżna? Oto praktyczne porady dla turystów.

Sztywna walizka czy elastyczna torba

Właśnie przygotowujesz się do lotu Sofia -Varna i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka posiadająca kółka jest bardzo praktyczna i pozwala na swobodne transportowanie bagażu, np. po hali odlotów. Nie trzeba zatem dźwigać ciężkich pakunków. Walizka zrobiona z twardego tworzywa świetnie chroni znajdujące się w środku rzeczy przez urazami mechanicznymi, jednak waży około 2 kg, co może rodzić problemy przed odlotem.

Kiedy warto wybrać torbę podróżną

Zrobiona z elastycznego tworzywa torba pozwala na zapakowanie większej ilości rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast słabszą ochronę przewożonych rzeczy - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak jest pojemna i niezwykle praktyczna. Planujesz lot Sofia -Varna? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku istotnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. noży, brzytw, golarek, czy narzędzi. Warto więc sprawdzić torbę i upewnić się, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.