X
Ładowanie...

Tanie loty Sofia Varna

01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sofia Varna

Bilety lotnicze Sofia Varna

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sofia Varna

Przewodnik po lotach Sofia Varna

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta zdaje sobie sprawę z tego, że przygotowanie się do wyjazdu może nastręczyć sporo trudności - trzeba w końcu dokonać selekcji odzieży, zmieścić je w bagażu, a także skompletować mini apteczkę. Bardzo istotną kwestią jest także wybór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Lepsza walizka czy torba podróżna? Oto praktyczne porady dla turystów.

Sztywna walizka czy elastyczna torba

Właśnie przygotowujesz się do lotu Sofia -Varna i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka posiadająca kółka jest bardzo praktyczna i pozwala na swobodne transportowanie bagażu, np. po hali odlotów. Nie trzeba zatem dźwigać ciężkich pakunków. Walizka zrobiona z twardego tworzywa świetnie chroni znajdujące się w środku rzeczy przez urazami mechanicznymi, jednak waży około 2 kg, co może rodzić problemy przed odlotem.

Kiedy warto wybrać torbę podróżną

Zrobiona z elastycznego tworzywa torba pozwala na zapakowanie większej ilości rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast słabszą ochronę przewożonych rzeczy - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak jest pojemna i niezwykle praktyczna. Planujesz lot Sofia -Varna? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku istotnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. noży, brzytw, golarek, czy narzędzi. Warto więc sprawdzić torbę i upewnić się, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.