X
Ładowanie...

Tanie loty Sofia Walencja

już od 211 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Walencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Walencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
05 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
04 paź (czw)
Ryanair
Warszawa
10 wrz (pon)
Ryanair
Walencja
19 wrz (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sofia Walencja

Przewodnik po lotach Sofia Walencja

Ubezpieczenie turystyczne obejmujące bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Sofia - Walencja czy standardowe linie lotnicze, to nie ma znaczenia. Zawsze będziemy czuć obawę, że z nadanym przez nas bagażem może coś się stać. Na szczęście nie trzeba obawiać się zniszczenia zabieranych rzeczy. W końcu tradycyjna polisa turystyczna dotyczy również bagażu. Podpowiadamy, na czym to polega.

Co wchodzi do ubezpieczenia turystycznego

Skład polisy turystycznej związany z bagażem może być różny. Wszystko dotyczy towarzystwa ubezpieczeniowego. Niewielka część bierze pod uwagę tylko walizki nadane w luku bagażowym i bagaż podręczny. Inne również na przykład zabierane pojedyncze rzeczy upominki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może objąć też rzeczy innego rodzaju, które zabiera się na pokładzie samolotu. Oznacza to też, że zniszczony na pokładzie wózek inwalidzki lub wózek dla dziecka też jest objęty ubezpieczeniem.

Sposób działania ubezpieczenia turystycznego

Ubezpieczenie podróżne na bagaż działa w kilku wypadkach. Najpierw w przypadku, jeżeli ten zostanie zniszczony lub uszkodzony. W takim wypadku również masz możliwość odzyskać środki od standardowych linii lotniczych lub tanich lotów Sofia - Walencja – to firma przewozowa odpowiada za stan wysłanych przez ciebie walizek. Jeśli otrzymasz wysokość polisy to będą po prostu kolejne środki. Ich wysokość bywa związana z umową polisy i całkowitą kwotą ubezpieczenia.

Polisa funkcjonuje też w chwili, kiedy bagaż będzie opóźniony lub zwyczajnie zagubi się na lotnisku. Jeżeli nie odnajdzie się, dostaniesz pieniądze za utracone rzeczy. Kwota otrzymanego świadczenia także jest zależna od znajdującej się w umowie kwoty. Linie lotnicze, zarówno regularne, jak i tanie loty Sofia - Walencja, mają obowiązek wypłacić ci pieniądze, wydawane na kupienie nowych ubrań czy kosmetyków, które ułatwią ci urlop.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze kursują na trasie Sofia - Walencja