X
Ładowanie...

Tanie loty Sparti Burgdorf

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Sparti Burgdorf

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sparti Burgdorf

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Sparti Burgdorf

Przewodnik po lotach Sparti Burgdorf

Osoba niepełnosprawna w czasie rejsu Sparta - Burgdorf – o czym trzeba wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni podróżni wybierają samolot w charakterze środka i rezerwują tanie loty Sparta - Burgdorf, także niepełnosprawni korzystają z komfortu, jaki gwarantuje podróż powietrzna. Warto się dowiedzieć, jakie prawa posiada niepełnosprawny korzystający z usług przewoźników lotniczych i o czym należy pamiętać przed wylotem.

Planujemy lot Sparta - Burgdorf w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Sparta - Burgdorf, czy połączenia rejsowych przewoźników, na pewno możemy liczyć na udogodnienia stworzone dla osób niepełnosprawnych. Jeżeli niepełnosprawny podróżuje samotnie, można mu zapewnić fachową asystę na lotnisku, a także w trakcie lotu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić jak najszybciej, najlepiej już w chwili dokonywania rezerwacji na tanie loty Sparta - Burgdorf. Przed dokonaniem rezerwacji warto zapoznać się z wachlarzem usług, gdyż personel nie jest uprawniony do wszystkich działań. Z myślą o komforcie podróżnego, warto wybierać dogodne połączenia, na przykład te, które nie trwają zbyt długo. Na stronie FRU.pl łatwo posprawdzamy, ile trwają wybrane loty .

Specjalne miejsca w kabinie

Już na etapie rezerwacji biletu na tanie loty Sparta - Burgdorf warto poinformować przewoźnika o specjalnych wymaganiach podróżnego, ponieważ dzięki temu będzie on miał zapewnioną odpowiednią opiekę. Na pokładzie samolotu są wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz transportują sprzęt, który należy do podróżnego. Z racji ograniczonej przestrzeni oraz wyposażenia jak najszybsze poinformowanie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej jest niezwykle ważne. Przeważnie pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce u jego boku.

Pies przewodnik oraz wyposażenie medyczne na pokładzie

Podróż samolotem może się osobom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednak linie lotnicze na pewno uczynią wszystko, aby okazała się ona dla podróżnego jak najbardziej dogodna. Jeśli pasażer wybierający tanie loty Sparta - Burgdorf korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzak będzie towarzyszyć swojemu podopiecznemu na pokładzie i nie umieszcza się go w transporterze czy luku bagażowym. Nie należy też stresować się bagażem, gdyż wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie są częścią bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.