X
Ładowanie...

Tanie loty Split Lublana

już od 451 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lublana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lublana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
06 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lublana
22 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
05 wrz (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
25 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
07 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
25 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
05 wrz (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
20 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
07 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
15 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Split Lublana

Przewodnik po lotach Split Lublana

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Każdy wyjazd zagraniczny to wielkie przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym. Żeby pozbyć się związanego z tym stresu i ochroić się przed dodatkowymi pieniędzmi, koniecznie musisz kupić ubezpieczenie turystyczne. Trzeba wiedzieć, do czego może się przydać i jak można je wykorzystać.

Ubezpieczenie przydatne w trakcie podróży

Wykupienie polisy przyda się w w wielu różnych momentach, zarówno podczas wypoczynku, jak i w czasie lotu. W niektórych sytuacjach przydaje się na lotnisku, nie tylko w przypadku ochrony bagażu, lecz także w innego rodzaju chwilach. Ubezpieczenie ochroni cię, jeżeli coś ci się stanie lub zdarzy się jakaś zagrażająca sytuacja. Dodatkowo, będziesz mógł liczyć również na odszkodowanie, jeżeli samolot opóźni się i w związku z tym trzeba będzie dla przykładu szukać hotelu przy lotnisku.

Pomocne może okazać ci się również ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Split - Lublana z reguły z dużym wyprzedzeniem wykupujesz przelot, z tego względu może okazać się, że podczas oczekiwania na wakacje zdarzy się coś nieprzewidzianego. Ubezpieczyciel wypłaci ci rekompensatę za bilet, jeżeli naprawdę nie będziesz mógł wybrać się w drogę.

Ważne ubezpieczenie bagażu

Żeby poczuć się lepiej, powinieneś mieć także ubezpieczenie bagażu. Co prawda jeżeli zostanie uszkodzony albo zagubiony, wypłacone ci zostanie odszkodowanie od tanich lotów Split - Lublana lub regularnych linii lotniczych. Poza tym dodatkowe świadczenie może okazać się przydatne, a zwrot umożliwi ci pokryć wszystkie nieprzewidziane koszty.

W momencie zgubienia lub kradzieży bagażu zostaną ci zwrócone środki nie tylko za stracone przedmioty, lecz również za kwoty, które trzeba było ponieść, żeby dać sobie radę na wakacjach bez utraconych rzeczy (nowe ubrania czy kosmetyki. To sprawi, że nie masz powodów do obaw i możesz wybrać się z tanimi lotami Split - Lublana gdzie chcesz.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jacy przewoźnicy latają na trasie Split - Lublana