X
Ładowanie...

Tanie loty Split Pula

już od 528 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pula

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pula
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Pula
30 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Pula
23 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Pula
26 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Wrocław
08 wrz (sob)
Lufthansa
Pula
10 wrz (pon)
Croatia Airlines
Wrocław
23 sie (czw)
Lufthansa
Pula
25 sie (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Split Pula

Przewodnik po lotach Split Pula

Najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Split - Pula

Decydując się na wakacje z biurem podróży natychmiast płaci się za ubezpieczenie. Jednakże, jeśli planujesz wyjazd samemu, potrzebujesz dodatkowej polisy. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Split - Pula, warto dołożyć kilka złotych za ubezpieczenie. Sprawdź, jakie ubezpieczenie jest najkorzystniejsze na wakacjach i dlaczego jest bardzo ważne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej potrzebne jest podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Nie istotne, czy wybierasz tanie loty Split - Pula, czy korzystasz z usług standardowych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i sam lot, i wakacje.

Polisa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą walizki – chociaż przewożąc drogie rzeczy, trzeba dodatkowo objąć je polisą. A także daje ci możliwość na rejs powrotny do domu w momencie zachorowania i wypłaci ci pieniądze wydane na leczenie poza krajem, lub w momencie, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Dodatkowe ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość wybrania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżujących. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Można nie tylko dodatkowo objąć polisą wartościowy bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeśli zniknie i będziesz szukać go, masz pewne wypłacenie kosztów.

Część przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oferuje również polisy od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest wyjątkowo intratne, jeżeli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien wypłacenia straconych środków. Nie musisz obawiać się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Split - Pula znacznie podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka stawka.