gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Split Warszawa

już od 1102 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Split Warszawa

Bilety lotnicze Austrian Airlines Split Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Split
19 lip (pią)
Austrian Airlines
Warszawa
21 lip (nie)
Austrian Airlines
Split
18 lip (czw)
Austrian Airlines
Warszawa
23 lip (wto)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Split Warszawa

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Split Warszawa

Czy jest szansa zabrać leki na lot Split - Warszawa linią Austrian Airlines

Jeżeli mieliśmy wcześniej możliwość skorzystać z oferty linii lotniczych Split - Warszawa linią Austrian Airlines, to bez wątpienia wiemy, jak trzeba zapakować bagaż. Co jednak, jeśli tym razem musimy wziąć ze sobą medykamenty? Wiemy, w jaki sposób to działa, które medykamenty możemy ze sobą wziąć oraz czy możemy je trzymać w walizce podręcznej? Musimy sprawdzić tą kwestię, tak żebyśmy mieli świadomość, że przelot Split - Warszawa linią Austrian Airlines przeminie nam miło i bez zbędnego stresu.

Leki w bagażu podręcznym w czasie lotu Split - Warszawa linią Austrian Airlines.

Głównie warto powiedzieć, że jeżeli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Split - Warszawa linią Austrian Airlines, to tak samo jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Oczywiście musimy poinformować o ich posiadaniu w momencie kontroli osobistej, jak również warto je mieć w oddzielnej siatce. Wtedy kontrola odbędzie się sprawniej, więc możemy w końcu skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Działanie będzie takie, że przewozić mamy możliwość leki bez recepty, które są dostępne dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych przepisanych, dobrze jest posiadać oświadczenie od lekarza, bo ma możliwość się sprawdzić w celu potwierdzenia leków.

Jaki będzie limit na ich liczbę?

Jeżeli chodzi o medykamenty w płynie, nie będzie ograniczenia na ich liczbę. To oznacza, że możemy zabrać ze sobą syrop pojemniejszy niż 100 ml. Lecz, musimy zabrać jedynie taką liczbę leków, która jest nam faktycznie potrzebna w czasie wycieczki. Tanie loty Split - Warszawa linią Austrian Airlines pozwalają też na wniesienie ze sobą niewielkich, zapakowanych igieł, jeśli jakiś medykament powinien być podawany podskórnie, ale ich posiadanie także powinniśmy natychmiast zgłosić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrócej trwający lot, to i tak możemy posiadać na pokładzie potrzebne środki wypisane na receptę, jak również krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeśli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w warunki związane z przewiezieniem medykamentów, to będziemy wiedzieć, że możemy także mieć w samolocie sprzęt medyczny. Jednak warto zapytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to wygląda z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może będą musiały lecieć w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę wziąć na pokład leki oraz potrzebne urządzenia medyczne, da nam możliwość wreszcie bez problemów korzystać z oferty, którą posiadają dla swoich podróżnych tanie loty Split - Warszawa linią Austrian Airlines.