gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Split Warszawa

już od 528 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Chorwacja Warszawa

Bilety lotnicze Chorwacja Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dubrownik
28 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
04 mar (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Dubrownik
02 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
04 mar (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Dubrownik
07 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
11 mar (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Dubrownik
28 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Dubrownik
07 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
09 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Split Warszawa

Przewodnik po lotach Swiss Split Warszawa

Czasami choroba wyklucza lot Split - Warszawa

Przygotowując urlop, naprawdę często będziemy brali pod uwagę lot samolotem. W pierwszej kolejności sprawdzamy najkorzystniejszą wartość biletu, od razu także szukając najlepszego przelotu. W myślach już się pakujemy, robimy notatki co trzeba przygotować, które formularze uzupełnić. Ale czy wiemy, że czasami choroby uniemożliwiają tą formę podróżowania?

Nie mamy pozwolenia na lot

Istnieją takie choroby, które definitywnie zamykają możliwość korzystania z oferty linii lotniczych. Nie powinniśmy wsiadać na pokład jeżeli odnotowaliśmy: klaustrofobię, napady paniki, jakiś czas temu mieliśmy zawał serca albo zauważyliśmy problemy z zakrzepicą. Mając świadomość, że cierpimy na któryś z tych problemów zdrowotnych, musimy się oswoić ze świadomością, że tanie loty Split - Warszawa nie będą dla nas.

Przy zgodzie lekarza, lot Split - Warszawa jest możliwy

Są również takie schorzenia, które nie będą wykluczały lotu Split - Warszawa , wtedy powinniśmy uzyskać pozwolenie od doktora. Należy się z nim skontaktować, jeżeli: będziemy w zaawansowanej ciąży, mamy zapalenie ucha, cukrzycę, albo astmę. Doktor może uznać, że nasz lot będzie możliwy, jeśli zabierzemy niezbędne leki. Oczywiście będziemy musieli pamiętać o zabraniu leków na pokład, wraz z pismem od lekarza. Tanie loty Split - Warszawa nie będą tutaj robić najmniejszego problemu, jeśli będziemy mieć taki dokument.

Lot Split - Warszawa ma być radością

Wiedzmy, że lot Split - Warszawa powinien być dla nas jak i pozostałych pasażerów, przede wszystkim radością. Mając świadomość, że nasze zdrowie będzie kłopotem podczas lotu, lepiej prędzej dowiedzmy się, czy tak naprawdę możemy latać. Normalnym jest, że tanie loty Split - Warszawa swoją ofertą kuszą, i czasami ciężko jest przejść koło nich obojętnie. Lecz nasze zdrowie jednak musi być dla nas najważniejsze.

Zanim kupimy bilet na trasę Split - Warszawa powinniśmy sprawdzić, czy nie ma dla nas jakichś przeciwwskazań do skorzystania z takiej oferty. Wtedy także będziemy pewniejsi, wiedząc, że mamy prawo latać, a nasze zdrowie nie jest dla nas w tym przypadku najmniejszą przeszkodą. Spokojnie mamy szansę spełniać marzenie o zwiedzaniu świata.