gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Transavia France Split Warszawa

już od 765 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Split Warszawa

Bilety lotnicze Split Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Split
11 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 sie (śro)
WizzAir
Split
11 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (pon)
Ryanair
Split
11 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sie (wto)
WizzAir
Split
26 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
04 sie (sob)
Ryanair
Split
11 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 sie (nie)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Transavia France Split Warszawa

Przewodnik po lotach Transavia France Split Warszawa

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Split - Warszawa linią President Airlines oznacza ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale także z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne rady dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Planujesz lot Split - Warszawa linią President Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli chcesz przejść odprawę bez stresu, przyjedź na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajdują się dane personalne, numer lotu oraz data odlotu.

Jak wygląda kontrola bezpieczeństwa

Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych sytuacjach w grę wchodzi kontrola osobista.

Wejście na pokład

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który kieruje do tzw. rękawa lub autobusu rozwożącego turystów na pokład. Należy również podkreślić, że w dzisiejszych czasach dużo linii lotniczych, np. obsługujących trasy Split - Warszawa umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co minimalizuje formalności.