X
Ładowanie...

Tanie loty Croatia Airlines Split Zagrzeb

już od 345 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zagrzeb

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zagrzeb
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
17 sty (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Zagrzeb
24 sty (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Berlin
12 mar (wto)
Eurowings
Lot bezpośredni
Zagrzeb
21 mar (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Berlin
14 mar (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Zagrzeb
21 mar (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Warszawa
02 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
07 kwi (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
02 maj (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Croatia Airlines Split Zagrzeb

Przewodnik po lotach Croatia Airlines Split Zagrzeb

Lot Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines nie powinien być nudny

Zdajemy sobie sprawę, że podczas lotu Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines zarówno dorośli jak i dzieci mają prawo się nudzić. Dzieci niejednokrotnie co pięć minut potrzebują następnych bodźców, dlatego ich opiekunowie próbują się przygotować na taką ewentualność. Ale warto pamiętać, że także dorosły, jeśli posiada zaplanowany długi lot, może czuć zmęczenie i znudzenie. Z teo powodu właśnie trzeba takim momentom zapobiegać.

Co zrobić, aby lot Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines się nie nudził?

Nie zawsze uda nam się wyszukać najkorzystniejsze połączenie Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines trwające , które wiązałoby się z minimalną liczbą godzin spędzonych w samolocie. Może się wówczas okazać, że będziemy poszukiwać okazji, żeby nie nudzić się w czasie danego lotu, zwłaszcza jeśli nie poleci z nami nikt znajomy. Trzeba wówczas spożyć coś delikatnego i podczas takiej trasy Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines próbować spać, w czym mają szansę nam pomóc zatyczki do uszu i opaska na oczy. Jeżeli mimo wszystko nie planujemy czy nie mamy szansy zasnąć, mamy możliwość sobie umilić czas w odmienny sposób. Książką, słuchaniem muzyki, lub pracując na laptopie. Musimy mimo wszystko pamiętać, że nie tylko tanie loty Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines, lecz wszystkie na jakie się zdecydujemy, będą od nas oczekiwały odłączenia sprzętów elektronicznych w czasie startu i lądowania.

Mamy szansę coś przegryźć lecąc na trasie lot Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines

Aby urozmaicić sobie lot, możemy podczas niegocoś zjeść. Fakt, może być tak, że tanie loty Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines nie oferują nam takiej możliwości, ale przecież nic nie będzie stało na przeszkodzie, żebyśmy zabrali ze sobą coś do zjedzenia, oczywiście uprzednio sprawdzając w regulaminie przewoźnika, którego wybierzemy

co możemy ze sobą wziąć w bagażu podręcznym, a jakiego pożywienia wnosić nam nie wolno. Warto mimo wszystko pamiętać, aby nie planować tu zażywania alkoholu, bo mamy szansę się źle poczuć, a jeżeli będziemy się po nim awanturować, to pilot ogłosi awaryjne lądowanie więc będziemy wyproszeni z samolotu. Czasem tanie loty Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines proponują nam darmowe czasopisma do poczytania, a więc z nich także możemy skorzystać, bo to zawsze chociaż chwila urozmaicenia.

Rozmowa z sąsiadem też będzie dobra

Nawet jeśli w podróż Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines udaliśmy się sami, to nie znaczy, że przez calutki przelot nie możemy się do nikogo odezwać. Może warto uśmiechnąć się do sąsiada, zapytać czy już wcześniej leciał samolotem, czy się stresuje? Ma szansę się okazać, że natrafimy na kogoś ciekawego, z kim przedyskutujemy cały przelot i nawet nie dostrzeżemy, kiedy się on zakończy. To, że zamówiliśmy tanie loty Split - Zagrzeb linią Croatia Airlines wcale nie oznacza, że powinniśmy się podczas nich nudzić. Tutaj wiele zależeć będzie od nas samych oraz naszego nastawienia do lotu.

Jeśli już posiadamy wyszukane tanie bilety (ceny już od , spakowane walizki i jesteśmy gotowi do podróży, to trzeba przemyśleć, czy wzięliśmy ze sobą coś: książkę, tablet, laptop, opaskę na oczy, co pozwoli nam przezwyciężyć nudę w czasie lotu oraz zrobić go jeszcze fajniejszym.