gs
X
Ładowanie...

Tanie loty TAP (Air Portugal) Split Zagrzeb

już od 477 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zagrzeb

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zagrzeb
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
04 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
30 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
12 wrz (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
14 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
10 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
16 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje TAP (Air Portugal) Split Zagrzeb

Przewodnik po lotach TAP (Air Portugal) Split Zagrzeb

Czy nasz stan zdrowia wyklucza latanie Split - Zagrzeb?

Przygotowując urlop, bardzo często bierzemy pod rozwagę lot samolotem. W pierwszej kolejności sprawdzamy najniższą cenę lotu, przy okazji też poszukując najkrótszego lotu. W głowie już się pakujemy, robimy listy co należy przyszykować, które dokumenty uzupełnić. Czy mamy świadomość, że niektóre choroby uniemożliwiają tą formę podróżowania?

Brak pozwolenia na lot

Istnieją takie problemy zdrowotne, które kategorycznie zamykają możliwość korzystania z propozycji linii lotniczych. Nie możemy wsiadać do samolotu jeśli odnotowaliśmy: klaustrofobię, ataki paniki, w ostatnim czasie przeżyliśmy zawał serca lub mamy kłopoty z zakrzepicą. Mając świadomość, że cierpimy na którąś z tych chorób, powinniśmy się oswoić z faktem, że tanie loty Split - Zagrzeb nie są dla nas.

Przy zgodzie lekarza, przelot Split - Zagrzeb będzie realny

Istnieją też takie problemy zdrowotne, które nie wykluczają lotu Split - Zagrzeb , wtenczas musimy posiadać zaświadczenie od doktora. Musimy się z nim zobaczyć, jeśli: będziemy w późnej ciąży, będziemy mieli zapalenie ucha, cukrzycę, czy astmę. Lekarz ma prawo stwierdzić, że nasz lot jest możliwy, pod warunkiem zaopatrzenia się w niezbędne leki. Co zrozumiałe będziemy musieli pomyśleć o wzięciu leków na pokład, wraz z zaświadczeniem od doktora. Tanie loty Split - Zagrzeb nie będą tutaj robiły najmniejszego kłopotu, jeżeli będziemy posiadać taki dokument.

Lot Split - Zagrzeb ma być przyjemnością

Wiedzmy, że lot Split - Zagrzeb powinien okazać się dla nas oraz pozostałych podróżnych, głównie radością. Mając świadomość, że nasz stan zdrowia może powodować kłopoty podczas lotu, lepiej zawczasu upewnijmy się, czy tak naprawdę możemy latać. Zrozumiałym jest, że tanie loty Split - Zagrzeb taką ofertą kuszą, i czasem trudno jest przejść koło nich obojętnie. Lecz zdrowie jednak powinno być dla nas najistotniejsze.

Zanim zarezerwujemy bilet na trasę Split - Zagrzeb powinniśmy sprawdzić, czy nie ma dla nas jakichś przeciwwskazań do korzystania z danej propozycji. Wówczas też staniemy się spokojniejsi, wiedząc, że posiadamy prawo latać, a nasze zdrowie nie jest dla nas w tym przypadku najmniejszą przeszkodą. Swobodnie możemy spełnić marzenia o zwiedzaniu świata.