X
Ładowanie...

Tanie loty Stambuł Borispol Arpt

03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Stambuł Borispol Arpt

Bilety lotnicze Stambuł Borispol Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Stambuł Borispol Arpt

Przewodnik po lotach Stambuł Borispol Arpt

5 rzeczy, które musisz wiedzieć przed podróżą samolotem

Podróż samolotem np. na trasie Stambuł -Kyiv (Borispol) może być dla wielu turystów bardzo stresującym wydarzeniem - często nie jesteśmy świadomi kwestii dotyczących bezpieczeństwa, odprawy na lotnisku, czy samego kupowania biletów. Poznaj kilka ważnych zasad, a zmniejszysz strach przez odlotem.

1. Jak znaleźć najtańszy lot Stambuł -Kyiv (Borispol)

Jeśli zależy Ci na korzystnej cenie biletu, sprawdź ofertę serwisów rezerwacyjnych, np. takich jak Fru.pl. Dołącz do newslettera, a dostaniesz informacje o przecenach i obniżkach. Loty składane możesz sprawdzać przy użyciu systemu Smart Connection, a także korzystać z tzw. Alarmów Cenowych.

2. Lista przedmiotów zabronionych

Linie lotnicze regulują kilka rodzajów rzeczy, których nie można pakować do bagażu podręcznego. Zabronione są między innymi ostrza, brzytwy, broń palna, toporki biwakowe, strzykawki z igłą, rzutki, czy deskorolki. Na pokład samolotu Stambuł -Kyiv (Borispol) nie wniesiesz również pilniczków do paznokci, golarek bez osłonek czy większych nożyczek.

3. Lepszy transfer czy dojazd samochodem

Osoby planujące lot mają do wyboru dwie opcje - dojazd własnym autem lub skorzystanie z usługi transportu na lotnisko. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie mają swoje dobre i złe strony. Transfer pozwala na wygodną podróż bezpośrednio do hali odlotów, z kolei własny samochód oznacza więcej możliwości, a pojazd zawsze można zaparkować na miejscowym miejscu postojowym.

4. Polisa turystyczna - czy warto

W czasie wyjazdu zagranicznego mogą wystąpić nieprzewidziane zdarzenia - niebezpieczny uraz, pobyt w szpitalu, odwołanie lotu Stambuł -Kyiv (Borispol), zagubienie walizki. Odpowiednie ubezpieczenie turystyczne pokryje koszty pobytu w szpitalu, jak również zapewni odszkodowanie.

5. Zabierz na pokład ulubioną książkę

Lot Stambuł -Kyiv (Borispol) już niedługo? Nie zapominaj o tym, że na pokładzie należy dostosowywać się do poleceń personelu. Rozrywkę może zapewnić interesująca lektura lub płyta ulubionego zespołu.