X
Ładowanie...

Tanie loty Stambuł Rabat

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 lut 22 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Stambuł Rabat

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Stambuł Rabat

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Stambuł Rabat

Przewodnik po lotach Stambuł Rabat

Lot  Stambuł - Rabat ze zwierzęciem na pokładzie

Przed Tobą lot Stambuł - Rabat i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do transportu zwierząt.

Niezbędna  aprobata  organizatora lotu

Transport pupila wymaga za każdym razem aprobaty organizatora lotu. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona liczba pupili. Nieliczne tanie linie lotnicze oraz większa część rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport psów. Podczas rezerwacji lotu Stambuł - Rabat trzeba poinformować organizatora lotu o chęci zabrania ze sobą zwierzęcia, tak aby organizator lotu określił koszt oraz określił warunki przewozu.

Niezbędne dokumenty potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed podróżą upewnij się, że posiadasz obligatoryjne dokumenty, a Twój pupil spełnia wymagania do odbycia lotu.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą mieć wpięty specjalny mikroczip a jego ciąg cyfr wklejony do paszportu.

Immunizacja

Psy oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a data immunizacji nie może być wcześniejsza niż termin wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą mieć paszport wystawiony przez lekarza weterynarii, który informuje o ważności immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz pupila z Stambuł do Rabat

Najczęściej małe koty przewożone są na pokładzie samolotu w dedykowanym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby zwierzę mógł wstać, kłaść się i obrócić i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Stambuł do Rabat

Wszyscy przewoźnicy pozwalają na lot osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem przewodnikiem bez dodatkowych kosztów.Procedura transportu jest tożsamy, jak w przypadku transportu innych kotów.