X
Ładowanie...

Tanie loty Stambuł San Diego

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 kwi 13 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Stambuł San Diego

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Stambuł San Diego

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Stambuł San Diego

Przewodnik po lotach Stambuł San Diego

Tani przewoźnik, czyli jak zmniejszyć koszty podróży Stambuł - San Diego

Tani przewoźnicy zazwyczaj oferują dwa rodzaje biletów – droższe, z możliwością oddania przed lotem oraz tańsze, bez możliwości jakichkolwiek zmian po dokonaniu opłaty. Koszt biletów ulega zmianie jest zależna od zarezerwowanych miejsc na dany moment sprzedażowy. Ogólnie koszt biletów rośnie im mniej dni do wylotu.

Tanie loty z Stambuł do San Diego- skąd taka mała cena biletów?- informacje dla turystów

Plan biznesowy niskobudżetowych przewoźników opiera się na oszczędności na prawie każdym elemencie prowadzenia działalności. To przede wszystkim dążenie do przewożenia ogromnej ilości turystów przy maksymalnym wykorzystaniu samolotu – tak, by jak najdłużej był w powietrzu. Niskokosztowi przewoźnicy preferują głównie krótkie trasy do licznych Stambuł - San Diego, nie oferują przesiadek na jednym bilecie. Niskie opłaty przewozu turystów są możliwe dzięki obniżeniu opłat obsługi lotu poprzez korzystanie z tańszych lotnisk,nierzadko znajdujących się  w dużej odległości od Stambuł - San Diego oraz wycofaniu się z wielu usług, takich jak darmowe poczęstunki na pokładzie, dostęp do czasopism i radia oraz pełnej obsługi bagażu. Ponadto obniżono do obligatoryjnego wymaganego przepisami minimum liczbę członków personelu pokładowego. Flota niskobudżetowych przewoźników jest ujednolicona. Korzystają z maksymalnie dwóch rodzajów maszyn, co pozwala na oszczędzeniu na obsłudze technicznej i częściach zamiennych.

Jak kupić bilet na lot tanich linii lotniczych?

Tani przewoźnicy jako pierwsi wdrożyli na wielką skalę bezpośrednią sprzedaż biletów. Miejscówki w samolocie rezerwowane są głównie przez Internet i telefonicznie. Na naszej stronie internetowej FRU.PL masz możliwość zarezerwować bilet z oferty tanich linii lotniczych