X
Ładowanie...

Tanie loty Stambuł Turyn

już od 150 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Stambuł Turyn

Przewodnik po lotach Stambuł Turyn

Co z elektroniką podczas przelotu Stambuł - Turyn?

Z pewnością niejednokrotnie oglądając na filmach lot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o potrzebie wyłączenia smartfonów. Równocześnie wiemy, że na pokład samolotu Stambuł - Turyn możemy wnieść sprzęty elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc działa oraz czy rzeczywiście, przewoźnik pozwoli nam skorzystać z tych sprzętów podczas przelotu?

Musimy je pokazać w czasie kontroli na przelot Stambuł - Turyn

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść niektóre sprzęty, jednak za każdym razem musimy je okazać podczas kontroli osobistej. Wtedy trzeba je wyciągnąć z torby i włożyć do specjalnego pojemnika. Warto wiedzieć, że tanie loty Stambuł - Turyn zezwalają nam na zabranie do samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej będzie bezwzględnie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je także mamy prawo wnieść na pokład samolotu Stambuł - Turyn, ale nie będziemy mogli z nich korzystać?

Kiedy można włączyć sprzęty elektroniczne w czasie przelotu Stambuł - Turyn?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na wybranie najkrótszej opcji lotu, być może, że będziemy się nudzić i będziemy poszukiwali rozrywki. Przez to mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, ale w konkretnym momencie. Podczas lądowania i startowania, każde linie, także te oferujące tanie loty Stambuł - Turyn, oczekują zupełnego odłączenia tych sprzętów, aby nie zakłócały pracy systemów pokładowych. Po pojawieniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość zacząć korzystać ze sprzętów elektronicznych. Istotne będzie mimo wszystko to, aby przez cały lot Stambuł - Turyn, okazały się być one ustawione w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, one na czas lotu Stambuł - Turyn muszą być wyłączone.

Pomyślmy o pozostałych pasażerach

Jeśli chcemy korzystać z oferty którą proponują nam tanie loty Stambuł - Turyn oraz załączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale wiedzmy, że w samolocie nie jesteśmy sami. Używajmy słuchawek, żeby nie przeszkadzać innym podróżnym. A podczas danego lotu Stambuł - Turyn słuchajmy próśb załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie będą wytyczne użytkowania z przeróżnych sprzętów podczas przelotu Stambuł - Turyn. Sprawdźmy, w którym momencie możemy je włączyć, a kiedy muszą być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać na pokład. Jedynie wówczas, mamy prawo posiadać pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.