X
Ładowanie...

Tanie loty Stavropol Astana

już od 1363 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Astana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Astana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 wrz (czw)
Turkish Airlines
Astana
17 wrz (wto)
Turkish Airlines
Warszawa
12 wrz (czw)
Turkish Airlines
Astana
19 wrz (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
12 wrz (czw)
Turkish Airlines
Astana
20 wrz (pią)
Turkish Airlines
Warszawa
12 wrz (czw)
Turkish Airlines
Astana
11 paź (pią)
Turkish Airlines
Warszawa
12 wrz (czw)
Turkish Airlines
Astana
12 paź (sob)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Stavropol Astana

Przewodnik po lotach Stavropol Astana

Zniszczenie bagażu podczas lotu Stavropol - Astana

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że bagaż został zniszczony? Poniżej prezentujemy kilka istotnych informacji , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o walizki pasażerów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z polityką bagażową określa konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wspomniane dokumenty informują o tym, że organizator lotu ponosi odpowiedzialność za szkody bagażu  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz, że turysta ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest winny szkody.Gdy bagaż nie jest rejestrowany podróżny musi udowodnić, że doszło do uszkodzenia z winy przewoźnika.

Uszkodzenie walizki w trakcie lotu do Stavropol - Astana- porady dla podróżującego

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Stavropol - Astana warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego organizatora lotu, ponieważ regulują szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony w trakcie lotu, zgłoś to zdarzenie bezzwłocznie po przylocie na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku trzeba uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zdarzenia ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie uszkodzonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia torby przez przewoźnika jest wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed podróżą.