gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Strangnas Struer

już od 18 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
21 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
21 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
28 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
20 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
03 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Strangnas Struer

Przewodnik po lotach Strangnas Struer

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Strangnas -Struer i chcesz upewnić się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są pasażerowie. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Kiedy obsługa może nie wpuścić turysty do samolotu?

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem warto zapoznać się z unijnymi regulacjami, które określają podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Podobne regulacje warto zweryfikować również przed lotami do egzotycznych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Strangnas -Struer, czy inny kierunek, nie zapominaj o tym, że obsługa może wyprosić z pokładu osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. Turyści muszą także pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zabronione jest przewożenie środków, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - takie jak żyletki, skalpele, substancje pirotechniczne.

Odwołanie lotu i overbooking

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Według regulaminów linii lotniczych jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak podchodzić do podróżnych z odpowiednim szacunkiem i najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Strangnas -Struer pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.