X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Sturup Arpt Katowice

już od 11686 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty SAS

Sturup Arpt Katowice

Bilety lotnicze SAS Sturup Arpt Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malmo
03 sie (pią)
SAS
Katowice
15 sie (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Sturup Arpt Katowice

Przewodnik po lotach SAS Sturup Arpt Katowice

Co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Warto zapamiętać, że ludzie kalecy nie muszą calutki dzień siedzieć w mieszkaniu. Wiele linii lotniczych proponuje odpowiednio przystosowane samoloty, w których są przestrzenie przystosowane do osób kalekich, a nawet profesjonalnie przygotowane łazienki. Nawet tanie loty Malmo (Sturup) - Katowice linią Scandinavian Airlines posiadają we własnej propozycji zaproszenie dla tych ludzi, to znaczy, że swobodnie mogą podziwiać inne kraje.

Co należy wiedzieć podczas lotu Malmo (Sturup) - Katowice linią Scandinavian Airlines

Jeśli człowiek niepełnosprawny pragnie skorzystać z propozycji którą mają tanie loty Malmo (Sturup) - Katowice linią Scandinavian Airlines, to musi zapamiętać, aby wypełnić właściwy dokument. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że dana jednostka chce polecieć i będzie ona posiadała zajęte siedzenie. Czasami liczba odpowiednich przestrzeni na pokładzie jest ograniczona, zatem warto uprzedzić o swojej obecności podczas lotu Malmo (Sturup) - Katowice linią Scandinavian Airlines

.

Ile będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mogą zabrać na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście należy pamiętać o smyczy, kagańcu i niezbędnych zaświadczeniach, lecz będzie to możliwe. Jeżeli jeszcze znajdzie się właściwy przelot to taka wyprawa będzie miło zapamiętana. Nie będziemy mieli problemów z zabraniem tego psa nawet wtedy, gdy wybierzemy tanie loty Malmo (Sturup) - Katowice linią Scandinavian Airlines

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Wyszukaliśmy tani bilet, mamy pewność że pokład jest przystosowany do ludzi niepełnosprawnych, lecz zastanawiamy się, jak zmieścimy się w nim z naszym wózkiem? Należy powiedzieć, że swoim wózkiem dojedziemy tylko do samolotu, potem obsługa samolotu Malmo (Sturup) - Katowice linią Scandinavian Airlines dopomoże nam się przenieść na węższy wózek, którym wjedziemy na pokład, a nasz zostanie schowany do luku bagażowego. Po skończonym przelocie, znowu będą musieli nam asystować, żebyśmy przenieśli się na nasz wózek.

Trzeba sprawdzić których formalności należy dopełnić, abyśmy mieli gwarancję, że wejdziemy na przelot Malmo (Sturup) - Katowice linią Scandinavian Airlines. Trzeba podać dużo wiadomości o sobie, bo, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przygotować do zajmowania się nami oraz zagwarantowania wszystkiego co potrzebne. Ale im mniejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samemu tym zajmować.