gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Stuttgart Triest

już od 867 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Triest

Bilety lotnicze Niemcy Triest

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
13 kwi (sob)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
14 kwi (nie)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
15 kwi (pon)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
16 kwi (wto)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
17 kwi (śro)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Stuttgart Triest

Przewodnik po lotach Stuttgart Triest

Zniszczenie bagażu w trakcie lotu Stuttgart - Triest

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że torba została zniszczona? Niżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki przewoźnika w kwestii zadbania o walizki podróżujących- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem określa art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane dokumenty mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia walizki  wyłącznie pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do ubiegania się o zwrot kosztów za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi dowieść, że doszło do szkody z winy przewoźnika.

Uszkodzenie walizki w podróży do Stuttgart - Triest- wskazówki dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Stuttgart - Triest warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ określają dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony w trakcie transportu, zgłoś to zdarzenie od razu po przylocie na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku powinno się uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale należy pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia walizki przez linie lotnicze jest wykupienie konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.