X
Ładowanie...

Tanie loty Stuttgart Triest

już od 663 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 wrz (śro)
Lufthansa
Triest
10 wrz (wto)
Lufthansa
Warszawa
04 wrz (śro)
Lufthansa
Triest
07 wrz (sob)
Lufthansa
Warszawa
05 wrz (czw)
Lufthansa
Triest
07 wrz (sob)
Lufthansa
Warszawa
06 wrz (pią)
Lufthansa
Triest
07 wrz (sob)
Lufthansa
Gdańsk
20 wrz (pią)
Lufthansa
Triest
27 wrz (pią)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Stuttgart Triest

Przewodnik po lotach Stuttgart Triest

Zniszczenie bagażu w trakcie lotu Stuttgart - Triest

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że torba została zniszczona? Niżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki przewoźnika w kwestii zadbania o walizki podróżujących- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem określa art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane dokumenty mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia walizki  wyłącznie pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do ubiegania się o zwrot kosztów za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi dowieść, że doszło do szkody z winy przewoźnika.

Uszkodzenie walizki w podróży do Stuttgart - Triest- wskazówki dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Stuttgart - Triest warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ określają dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony w trakcie transportu, zgłoś to zdarzenie od razu po przylocie na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku powinno się uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale należy pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia walizki przez linie lotnicze jest wykupienie konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Joroinen Kardla

Tanie loty Rzym Bruksela

Tanie loty Namur Oskarshamn

Tanie loty Flores Ikast

Tanie loty Faskrudsfjordur Santiago De Compostela

Tanie loty Joroinen Iasi

Tanie loty Caransebes Sztokholm

Tanie loty Sotkamo Vevey

Tanie loty Lufthansa Sarajewo Poznań

Tanie loty Coast Air wylot z: Hongkong