X
Ładowanie...

Tanie loty Stuttgart Tromso

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 lut 08 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Stuttgart Tromso

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Stuttgart Tromso

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Stuttgart Tromso

Przewodnik po lotach Stuttgart Tromso

Podróż  Stuttgart - Tromso z pupilem na pokładzie

Przed Tobą lot Stuttgart - Tromso i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego kota na pokład samolotu? Poniżej przedstawiamy warunki jakie obowiązują do przewozu zwierząt.

Obligatoryjna  zgoda  organizatora lotu

Przewóz zwierzęcia wymaga za każdym razem aprobaty przewoźnika. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona liczba pupili. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych dają zgodę na przewóz kotów. W trakcie rezerwacji lotu Stuttgart - Tromso trzeba poinformować przewoźnika o chęci wzięcia ze sobą pupila, tak aby organizator lotu naliczył opłatę oraz omówił warunki przewozu.

Obowiązkowe dokumenty potrzebne do przewozu pupila

Przed wyjazdem sprawdź, że masz odpowiednie dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia lotu.

Mikroczip

Wybrane zwierzęta muszą mieć wszczepiony specjalny mikroczip a jego ciąg cyfr wklejony do paszportu.

Immunizacja

Koty oraz tchórzofretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin immunizacji nie może być wcześniej niż termin wprowadzenia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą mieć paszport wydany przez specjalistę weterynarii, który informuje o ważności szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Przewóz zwierzęcia z Stuttgart do Tromso

Najczęściej nieduże koty przewożone są na pokładzie samolotu w dedykowanym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby pupil mógł wstać, kłaść się i obrócić i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Stuttgart do Tromso

Wszyscy przewoźnicy pozwalają na podróż osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem opiekunem bez dodatkowych opłat.Regulamin transportu jest taki sam, jak w sytaucji transportu innych kotów.