X
Ładowanie...

Tanie loty Stykkisholmur Trollhattan

już od 80 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Vaxjo
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Stykkisholmur Trollhattan

Przewodnik po lotach Stykkisholmur Trollhattan

Szykujemy się do wejścia do samolotu – co należy wiedzieć o bagażu podręcznym i pozostałych rzeczach wnoszonych do samolotu

Nie ma znaczenia, czy wybieramy tanie loty Stykkisholmur - Trollhattan, czy latamy z tradycyjnym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, jak zapakować bagaż podręczny i co możemy zabrać ze sobą do kabiny pasażerskiej. Choć może się zdawać inaczej: nie jest to proste, ponieważ określone linie lotnicze posiadają wewnętrzne regulaminy, w których określają wielkość i wagę walizy kabinowej, jak też rzeczy, które dodatkowo można wziąć ze sobą. W witrynach internetowych linii lotniczych z łatwością wyszukamy takie wskazówki, zatem możemy bez stresu przygotować się do lotu Stykkisholmur - Trollhattan.

Bagaż podręczny z limitem

Warto postarać się, aby spakowany przez nas bagaż kabinowy nie przekroczył określonych limitów, gdyż w takim przypadku będziemy zmuszeni dopłacić. To szczególnie ważne w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Stykkisholmur - Trollhattan, gdyż najtańsi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany każą sobie dość sporo zapłacić. Przy kompletowaniu walizki należy też pamiętać, co wolno, a czego nie wolno brać do kabiny. Niektóre przedmioty, jak na przykład ostre akcesoria kosmetyczne czy duże butelki płynów albo środków myjących, nie powinny być transportowane w torbie podręcznej, za to można je umieścić w bagażu rejestrowanym. Wszystkie substancje płynne oraz półpłynne muszą zostać umieszczone w butelkach 100 ml, a następnie umieszczone w przejrzystej torbie. Maksymalna ilość podobnych buteleczek to dziesięć sztuk.

Kobieca torba w kabinie podczas rejsu Stykkisholmur - Trollhattan

Podróżni decydujący się na pierwszy lot nierzadko zastanawiają się, czy poza typową walizą podręczną mają prawo zabrać do samolotu inne rzeczy: jak choćby kobiecą torebkę, futerał z laptopem albo teczkę. Tutaj dużo zależy od przepisów przewoźnika. Jeśli wybieramy tanie loty Stykkisholmur - Trollhattan, prawdopodobnie będziemy musieli wszystko pomieścić w ramach bagażu kabinowego, a torbę czy torebkę przewozić w walizie podręcznej. Tradycyjni przewoźnicy zezwalają na znaczniejszą swobodę, dzięki czemu oprócz walizki podręcznej możemy zabrać jeszcze przenośny komputer lub teczkę, a w niektórych przypadkach również okrycie czy pelerynę. Wiele tradycyjnych przewoźników pozwala także na zabranie wyposażenia dla dziecka, np. wózka czy nosidełka. Już na etapie planowania podróży dobrze jest to sprawdzić. To równie ważne, jak znalezienie najtańszego biletu czy wybranie rejsu Stykkisholmur - Trollhattan, który pasuje nam pod względem czasu podróży.