X
Ładowanie...

Tanie loty Sundsvall Sztokholm

już od 334 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szwecja Sztokholm

Bilety lotnicze Szwecja Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malmo
20 mar (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
22 mar (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
20 mar (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
24 mar (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
20 mar (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 mar (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
20 mar (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
26 mar (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
21 mar (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
22 mar (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sundsvall Sztokholm

Przewodnik po lotach Sundsvall Sztokholm

Czy niepełnosprawny może odbywać podróż Sundsvall - Sztokholm?

Połączenia lotnicze stają się tańsze, a to oznacza, że znacznie więcej ludzi zgadza się korzystać z tych ofert na tanie loty Sundsvall - Sztokholm. Co więcej, pośród podróżnych dość często można także spotkać ludzi niepełnosprawnych, a to wszystko dlatego, że mogą oni podróżować naprawdę komfortowo. Jednak nim zarezerwujemy najkorzystniejszy bilet , i zgodzimy się zwiedzić odległe państwa, trzeba się dowiedzieć, na co mogą nastawić się niepełnosprawni.

Pies przewodnik siedzi na pokładzie podczas lotu Sundsvall - Sztokholm

Jeżeli ktoś jest niewidomy oraz korzysta z wsparcia psa przewodnika, to warto mieć świadomość, że ten pies ma prawo znajdować się wraz z nim w kabinie samolotu. Nie trzeba go wówczas na czas przelotu Sundsvall - Sztokholm oddawać do luku bagażowego, dodatkowo nie musi przesiadywać w transporterze, lecz koniecznie powinien mieć założony kaganiec i smycz. Takiego psa przewodnika musimy zgłosić odpowiednio wcześniej, bezpośrednio do przewoźnika z oferty jakiego chcemy skorzystać. Idzie o to, aby wiedział, ile takich osób będzie miał na pokładzie oraz żeby odpowiednio je rozmieścił na siedzeniach.

Zapewniona jest pomoc w czasie przelotu Sundsvall - Sztokholm

Warto mieć świadomość, że nie tylko niewidomi mają prawo swobodnie skorzystać z propozycji jaką przedstawiają tanie loty Sundsvall - Sztokholm. Jeżeli ktoś będzie miał zmniejszoną możliwość samodzielnego poruszania się, albo nawet porusza się na wózku inwalidzkim, to także ma prawo swobodnie zarezerwować dla siebie lot Sundsvall - Sztokholm. Oczywiście już przy wypełnianiu dokumentów musi oznaczyć odpowiednie opcje, ponieważ wówczas przewoźnik będzie mógł odpowiednio zaplanować rozmieszczenie pasażerów, lecz również zapewnić wsparcie dla tej osoby. Będzie ona mogła liczyć na pomoc przy dopięciu pasów, podczas wchodzenia oraz wyjścia z pokładu, a także podczas transportowania walizki. Poza tym tanie loty Sundsvall - Sztokholm informują, że te osoby mogą dojechać na swoim wózku do drzwi na pokład, a potem będzie im zagwarantowana pomoc przy przeniesieniu się na węższy wózek, który bez przeszkód się w tym wejściu zmieści. Wózek inwalidzki zostanie schowany w luku bagażowym oraz dostarczony po wylądowaniu.

Tanie linie Sundsvall - Sztokholm starają się robić wszystko co w ich mocy, aby zapewnić niepełnosprawnym pasażerom odpowiedni komfort lotu. Jeśli tylko będą o tym poinformowane z wyprzedzeniem, to będą mogły się właściwie przyszykować na dany przelot.