X
Ładowanie...

Tanie loty Sung Shan Arpt Warszawa

już od 77 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Warszawa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Warszawa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
26 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sung Shan Arpt Warszawa

Przewodnik po lotach Sung Shan Arpt Warszawa

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla podróżnych

Planujesz podróż samolotem do Taipei (Sung Shan) - Warszawa i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego i wysokość opłat za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Taipei (Sung Shan) - Warszawa, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać wypakować z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, pasty do zębów, błyszczyków, napojów, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Taipei (Sung Shan) - Warszawa. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, czyli takie, które mogą zostać użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja podróż do Taipei (Sung Shan) - Warszawa nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Taipei (Sung Shan) - Warszawa możesz kupić potrzebne rzeczy.