gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Sydney Kraków

już od 4025 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Australia Kraków

Bilety lotnicze Australia Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sydney
24 gru (pon)
Lufthansa
Kraków
09 sty (śro)
Lufthansa
Sydney
25 gru (wto)
Lufthansa
Kraków
09 sty (śro)
Lufthansa
Melbourne
16 gru (nie)
Lufthansa
Kraków
09 sty (śro)
Lufthansa
Sydney
24 gru (pon)
Lufthansa
Kraków
11 sty (pią)
Lufthansa
Sydney
25 gru (wto)
Lufthansa
Kraków
11 sty (pią)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Sydney Kraków

Przewodnik po lotach Lufthansa Sydney Kraków

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz wycieczkę Sydney - Kraków linią Lufthansa i chcesz samodzielnie zwiedzać zabytki, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Rozważ wypożyczenie auta! Co składa się na ostateczny koszt usługi? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Sprawdź nasz poradnik dla turystów!

Wymagane dokumenty

Wynajęcie auta podczas podróży do Portugalii, Norwegii czy Niemiec daje niesamowity komfort. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas, to przy zamawianiu biletu na lot Sydney - Kraków linią Lufthansa koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Przed podróżą należy oczywiście upewnić się, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia samochodu jest honorowany w państwie, do którego się udajesz. W większości przypadków na obszarze Unii Europejskiej możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w innych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można uzyskać bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

paliwo, polisa ubezpieczeniowa i opłata zabezpieczająca

Na ostateczny koszt wynajmu auta składają się różne czynniki - m.in. cena samej usługi, paliwo, polisa ubezpieczeniowa i opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od marki auta, jego rocznika, a także klasy pojazdu. Podróżni zazwyczaj otrzymują auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem należy uzupełnić - inaczej może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele firm namawia klientów do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która przydaje się w przypadku wypadku. Warto też pamiętać, że osoby poniżej 25. roku życia mogą być obciążone dodatkowymi kosztami.

Czy kata kredytowa jest potrzebna

Jeżeli chcesz wynająć samochód, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, która gwarantuje pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni z usługi nie może skorzystać osoba poniżej 21. roku życia.