X
Ładowanie...

Tanie loty Szanghaj Tegel Arpt

już od 2013 zł
04 mar 11 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szanghaj Tegel Arpt

Bilety lotnicze Szanghaj Tegel Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szanghaj
09 maj (sob)
Hainan Airlines
Berlin
29 maj (pią)
Hainan Airlines
Szanghaj
09 maj (sob)
Hainan Airlines
Berlin
30 maj (sob)
Hainan Airlines
Szanghaj
09 maj (sob)
Hainan Airlines
Berlin
31 maj (nie)
Hainan Airlines
Szanghaj
09 maj (sob)
Hainan Airlines
Berlin
01 cze (pon)
Hainan Airlines
Szanghaj
10 maj (nie)
Hainan Airlines
Berlin
29 maj (pią)
Hainan Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szanghaj Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Szanghaj Tegel Arpt

Dziecko w podróży Szanghaj - Berlin (Tegel Airport) - poradnik dla rodziców

Przed Tobą podróż samolotem zmaluchem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy niewielką listę zagadnień, który każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Szanghaj - Berlin (Tegel Airport).

Wiek malucha a koszt biletu do Szanghaj - Berlin (Tegel Airport)

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane promocje.

Obowiązkowe dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z maluchem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z maluchem podróżować będzie niespokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie malucha z Szanghaj do Berlin (Tegel Airport)

Pociechy poniżej dwóch lat, przede wszyskim latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć malucha pasami do krzesła lub zarezerwuj maluchowi miejsce. Masz wtedy możliwość transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy niemowlak może mieć bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego