X
Ładowanie...

Tanie loty Szanghaj Turyn

już od 99 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malta
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
27 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
04 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
24 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szanghaj Turyn

Przewodnik po lotach Szanghaj Turyn

Lot Szanghaj - Turyn z rowerem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Szanghaj - Turyn i marzysz o wzięciu ze sobą roweru? Poniżej prezentujemy krótki wykaz, co zrobić aby rower dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przetransportować bicykl?

Sposobów na przewóz bicykla jest wiele. Na rynku można dostać dedykowane bardzo solidne kufry na rower. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi spakowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz marnują ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana sakwa na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto wziąć pod uwagę, kiedy przewoźnik określa o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest karton. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub ograniczeń przewoźnika. Wadą kartonu jest mała wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie roweru na czas podróży Szanghaj - Turyn

Zaleca się poprosić obsługę lotniska o naklejkę z napisem UWAGA SZKŁO. Jeśli lot z Szanghaj do Turyn jest z przesiadkami zaleca się okleić kufer nazwą destynacji, ponieważ obsługa nie jest odpowiedzialna za zgubienie roweru na trasie podróży. Na czas podróży zdejmujemy oraz wypuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze procedur bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia w trakcie zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz rower do małych kartonów warunkowo połącz je między sobą.

Koszt transportu bicykla

Koszt przewozu roweru jest ustalana przez linie lotnicze i jest zależna od warunków przelotu, kierunku oraz ograniczeń bagażowych.Koszt może zmienić się jeśli lot do danego Szanghaj - Turyn odbywa się podczas szczytu sezonu turystycznego.

Przekazanie oraz odbiór roweru

Rower często przekazuje się w wyznaczonym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie bicykla, także ma miejsce w specjalnym punkcie.