gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Alexandroupolis

już od 1729 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Alexandroupolis

Bilety lotnicze Polska Alexandroupolis

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 paź (czw)
Swiss
Alexandroupolis
29 paź (pon)
Aegean Air
Warszawa
24 paź (śro)
Aegean Air
Alexandroupolis
26 paź (pią)
Aegean Air
Warszawa
28 paź (nie)
Lufthansa
Alexandroupolis
01 lis (czw)
Aegean Air
Warszawa
26 paź (pią)
Swiss
Alexandroupolis
31 paź (śro)
Aegean Air
Warszawa
26 paź (pią)
Swiss
Alexandroupolis
28 paź (nie)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Alexandroupolis

Przewodnik po lotach Szczecin Alexandroupolis

Lekarstwa w bagażu podręcznym - co można przewozić?

Każdy lot samolotem, np. na trasie Szczecin - Alexandroupolis, wiąże się ze stresem, zwłaszcza jeśli borykamy się z problemami zdrowotnymi. Chcesz dowiedzieć się, jakie środki możesz wnieść do samolotu? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!

Apteczka dla turysty

Osoby wyruszające w podróż Szczecin - Alexandroupolis powinny przed wyruszeniem w drogę zadbać o spakowanie najważniejszych rzeczy - ubrań czy środków kosmetycznych, ale także uzupełnić turystyczną apteczkę, która z pewnością okaże się niezbędna w czasie podróży. Jakie artykuły powinny się w niej znaleźć? Żeby wyjazd przebiegł bez niepotrzebnego stresu, warto mieć przy sobie pigułki przeciw przeziębieniu, opatrunki oraz węgiel na biegunkę. Cierpisz na choroby ogólnoustrojowe? Pamiętaj, że istnieje lista produktów, które mogą znaleźć się w bagażu podręcznym - są to przede wszystkim środki lecznicze potrzebne turyście w czasie lotu. Nie obejmują ich ograniczenia ilościowe. W regulaminach linii lotniczych najczęściej wymieniane są leki na receptę i preparaty dostępne ogólnie w aptekach - należą do nich przede wszystkim krople do oczu, maści, a także roztwory soli fizjologicznej.

Sprawdź stosowne przepisy

Co ciekawe na pokład samolotu można również wnosić niektóre wyroby medyczne - np. zasobniki z tlenem, inhalator, a nawet suchy lód. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że wnoszone do samolotu na trasie Szczecin - Alexandroupolis rzeczy nie powinny być ostro zakończone, ponieważ mogą narazić na szwank zdrowie i życie innych pasażerów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, najlepiej przed wylotem zweryfikuj regulamin linii lotniczych, a unikniesz problemów. Podczas kontroli poinformuj pracownika o przewożonych lekach. Możesz też spakować lekarstwa do osobnej torby, co z pewnością usprawni kontrolę.